SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan/trening na siłe pytania

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1431
Heh cokta tylko że ja na jednym treningu na siłe ćwiczę ręce , nogi , i brzuch . A trening na kondycje to to samo ćwiczę całe ciało jak przy treningu na siłe maksymalną . raczej nie ma sensu się rozciągać gdy jestem nie rozgrzany , jedynie jestem rozgrzany Po - Basenie , po prysznicu zimno ciepły , po treningu gdzie się bardzo spocę i jest mi ciepło . Krzyh to ja już od dawna wiem że taki prysznic jest dobry sam biore bardzo fajnie się bierze prysznic w zimnej wodzie ja odkręcam zimną na full .

Zmieniony przez - Mardox1 w dniu 2012-02-21 12:46:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1431
I mam następny problem - gdy dzisiaj ćwiczyłem na dworze przed domem to szybko jakoś się zniechęciłem przy ćwiczeniach szybko się zmęczyłem i było mi słabo , nie wiem czemu gdy ćwiczyłem tak samo ( TYLKO NIE BIEGAŁEM SPRINTÓW BO NIE MAM W DOMU JAK) tylko że w mieszkaniu i wytrzymałem z 3razy dłużej niż na dworze nie wiem czemu . Dodam że około 5-6 dni temu byłem trochę przeziębiony Jakiś pieprzony wirus czy coś . Może dla tego tak jest że stresuje się tym że pełno ludzi w koło a ja biegam na środku blokółw ,boksuje , rzucam się , skacze itp .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1431
a no i mam szczkawke do teraz a ćwiczyłem ten trening na dworze około 1 godz temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1431
no szczakwe trochę i lekko kaszle

EDITKA : co ja tak przybieram na masie ? ostatnio tak z 2 tygonie temu ważyłem się to ważełem z 81 80 kg teraz się zważyłem i waże z 84-85 kg .

Zmieniony przez - Mardox1 w dniu 2012-02-21 16:08:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
z ciekawości. Jak ćwiczysz tą siłe maksymalną?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1431
Obecnie pompki jedno rącz, drążek , wymki , troszeczku gimnastyka Back lever , frogstand , planche , itp , Przysiady na jednej nodze z obciązeniem ok na prawą 19-21 kg , kółko BRZUCH , Phania izometryczne maksymalne napięcie pham około 3-6 sekund , Aktualnie jestem wolny robię trening przez cały dzień a nie w 2 godziny jakoś przez cały dzień lepiej tylko mięsnie tak nie rozgrzane , no robie coś takiego jak w nagim wojowniku . Będe sobie już niedługo poprawiał plan i chodził na siłownie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Dobrze to określiłeś - tyjesz. To normalne, jak dobrze jesz i trenujesz, to szybko przybierasz, tyle że to nie jest czysta masa mięśniowa, bo to by było fizycznie niemożliwe. Albo - jesz dużo, ale słabo z jakością i trening przyspiesza tycie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1431
Hmmm wiesz co ? lubie surowe mięsko ale nie zawsze je jem bo u mnie w domu jedzą no gotowane smażone itp , ale jem je często . jem też ryby , owoce morza , warzywa i owoce . jem też dużo chleba dość przeważnie ciemnego , dużo serów , mleko no tak sobie wolę kozie czy owcze :D i jem ciasto wszystko co jest staram się wybierać jedzenie najlepszej jakości ale nie zawsze jest ( kasy nie mamy zbyt) a i pije dużo wody . Jem gdzieś tak 7 posiłków dziennie może no albo się mylę nie wiem musiałbym pomyśleć :D staram się jeść jak najwięcej . Ale gdy tak nie ćwiczyłem to jak pisałem ważyłem miesiąc temu z 73kg , ale może mało jadłem , a mi to nie przeszkadza chcę być silny i sprawny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1431
aaa i co do tego rozciągania możecie nadsuwać pomysły ale chyba sam sobie po radze znalazłem kilka artykułów ciekawych https://www.sfd.pl/ROZCIAGANIE!!!!!_cz.2-t135103.html , https://www.sfd.pl/ROZCIĄGANIE!!!!!-t134922.html .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
E to micha źle nie wygląda. 7 posiłków, więc są efekty Tylko to ciasto możesz odstawić, bo za duży maciek urośnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc w ułożeniu rozpiski

Następny temat

HST: Część V - Układanie treningu HST

WHEY premium