SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan/trening na siłe pytania

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Duma na bok, i poczytaj artykuły fachowców o długości treningu, może i coś Pawełek na ten temat skrobnął
Tak, tymi dipsami na barki udowodniłeś mi, że nie masz pojęcia o treningu siłowym, plepsie

Mardox, nie, Tobie nie warto. Trenuj cały dzień, zobaczymy gdzie dojdziesz.

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-01-29 21:12:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1431
cokta a kto powiedział że cały dzień będę trenował ? i czemu mi nie warto dodać Końcówkę - Wykańczać? czytałeś w ogóle ten Trening spartański co podałem ? i sprawdź to http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=4418 chyba skopiowany artykuł z sfd tak się mi zdaje bo chyba był taki , i co do tego artykuły tłumacz popełnił wiele błędów więc musisz być czujny przykład
15. Ćwiczenia na masę są wspaniałe - chodziło tu raczej ćwiczenia z masą własnego ciała są wspaniałe .

Wiedzcie, że ćwiczenia na masę mogą być użyte do efektywnego rozwijania KAŻDEGO rodzaju siły. Mimo, że większa część tego artykułu odnosi się do luźnych ciężarów, wielu mistrzów świata zostało mistrzami świata nawet NIE DOTYKAJĄC SZTANGI.

Niech nikt Wam nie wmówi, że ćwiczenia na masę są nieefektywne. Ćwiczenia na masę mogą być tak samo trudne i efektywne, jak każda inna metoda treningu. Żywym dowodem na to jest pokaz GIMNASTYKI a gimnastyka to przecież nie trening na mase:D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Konkrety jakieś, bo tu żeś coś pokopiował i nie wiem o co Ci chodzi.

Gdzie była mowa, że ćwiczysz pod SW a nie w kierunku sylwetki? Nigdzie!

Nie warto, bo jesteś niereformowalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1431
nie wiem co to znaczy nierefolmowalny , no gdzie ? kurka chyba na każdej stronie to pisałem że ćwiczę pod sprawność fizyczną a nie pod sylwetkę a jak nie czytałeś to trza było się spytać . co do tych kopiowań to po prostu artykuły które możesz sobie poczytać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Trenowanie pod sprawność to jedno, trening pd SW to drugie. Sprawność w czym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1431
W walkach ulicznych , akrobatyka-gimnastyka, parkour , i ogólnie do pracy np .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
W walkach ulicznych? Tu tylko ulica, nie komputer.........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1431
poczytaj te arty może co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1431
NAPISZĘ JESZCZE RAZ moje dane - Wzrost ok 181 cm , waga ok 80kg , staż - od jakoś 12 latka ćwiczyłem ale beznadziejnie i z przerwami długimi , Wiek 14 lat na wakacje będę mieć 15 , Przysiad robię około 90 kg może więcej , podciągnięcie na drążku ze 4razy nachwyt obciążeniem około 7-8kg , robię backlever przez może 6 sekund ale nie jest on perfekcyjny , jak na swój wiek to mi mmówią że jestem sporo silny , kondycje i wytrzymałość to ogólnie mam dobrą . a i nie jestem ani grubas ani chudzielec .

ps i aha mam dość fajną klatkę nie jakiś chudzielec , nogi po treningu szybko nabierają mięśnia i ogólnie tato mówi że mam nieżle umięśnione.

Zmieniony przez - Mardox1 w dniu 2012-01-30 16:01:13

Zmieniony przez - Mardox1 w dniu 2012-01-30 16:05:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry Mardox, że Ci się wbijam w temat, ale muszę odzyskać swój honor . Wyraziłem się nieprecyzyjnie co do dipsów na barki, chodziło mi raczej o coś takiego: chwytasz poręcze do pompek i podczas robienia pompek nie pochylasz się jak w klasycznych dipsach, tylko sylwetkę masz wyprostowaną przez cały czas trwania ćwiczenia. W ten sposób większość ciężaru idzie na barki i tricepsy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc w ułożeniu rozpiski

Następny temat

HST: Część V - Układanie treningu HST

WHEY premium