SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz na siłowni??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
Racja ja tez zaczynalem 2kg ciezarkami takimi do wagi. 3 serie po 50 powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
ale to byl hardcor czlowieku idzie taki gosciu na planie arnolda cwiczony 2 kg hantlami bez kozulki i sie wozi jak ma tyle w klacie co niektorzy maja w bicu

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Ja zaczałem kiedys trenowac w domu,bo bylem bardzo chudy,a chcialem wygladac chociaz "normalnie".Początek skromny - dwie hantelki po 4kg i plan ,ktory sam ulozyłem na wyczucie,bo nie mialem zadnego info na temat silowni,itp. Teraz nazwam bym to fullbody workout,ale takim zmodyfikownym nieco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6218
Moja historia sie zaczela jak kuzynek mi powiedzial, ze jestem bardzo chudy i zebym cos z soba zrobil. Od tamtego momentu wciaz zasowam na silke i nie mam zamiaru przestawac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
Trzeba jakos zacząć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
Można powiedziec że moja przygoda z siłką zaczeła się od wycieczki szkolnej =]. A więc w zimie wyjechałem w góry taki gośc robił a6w. Powiedział mi zebym w domu w goglach wpisął a6w. Tak tez uczyniłem trafiłem na sfd i zaczołem ćwiczyć udało mi się dotrzeć do 20 dnia chyba =] potem przerwa i znów od początku. Po pewnym czasie postanowiłem pompować w końcu załatwiłem i machłem hantelkiem 5 kg po jakims czasie stwierdziłem ze juz mi takie coś nie wystarcza i poszedłem na siłke.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Gwjazdor SOG za historię
Fajnie, rozkręcacie się

Ja na początku miałem trening domatora i handelki 2x 7,5kg brata (ja brałem tak po 4kg). Nieźle było, a jak sie lało ze mnie nieraz

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moj pierwszy raz?
1,5 roku temu moj kumpel chodzil na silownie do kolegi bo on mial laweczke (spawana)
wiadomo nikt sie nie znal i wszyscy jechali tylko klate
poprosilem mojego tate aby uspawal mi laweczke posprzatalem w garazu
no i tak sie zaczelo
zluje straconego czasu na cwiczeniu bez jakiejkolwiek wiedzy
gdybym ja wtedy mial neta a neta mam pol roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
ja jak mialem 8-9 lat ojcic przyniósl jakies smieszne hantle i powidzial cwiczi tak sie zaczelo

gdy mialem z 11 lat dostalem od brata (niezle bydle) Muscle do czytania i jeszcze jakas gazetke co bylo wiecej golych lasek, pamietam ze sie wsydzielm wtedy ogladac

a na silke poszedlem w wieku 14 lat bo kolega nie mial z kim chodzic

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 243
a ja chodziłam na fitness, i w cenie karnetu miałam siłownie, to najpierw przed treningami chodziłam sobie na rowerek na pół godzinki, a potem zaczęłam korzystzać też z innych przyrządów, i tak rozpoczęła się moja bujna przygoda z siłownią

Poza tym miło być jedyną kobitką wśród tylu przystojnych mięśniaków
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZGADNIJ KTO TO:)

Następny temat

Pomocy

WHEY premium