SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2767
Moj staż to jakieś 7 miesiecy z niewielkimi przerwami (dotyczy treningu na sile) Wczesniej cwiczylem na mase dosc dlugo (kilkanascie miesiecy) ale nieregularnie . Na klatke biore okolo 110 kg a na martwy 140 kg .Nog niestety nie cwicze poniewaz mam martwice kosci jałowej . Kiedy powinienem wziasc jakies suplementy ?Zastoju jak na razie nie mam i przyrost sily choc niewielki to jednak jest .Poczekac jeszcze czy to jest odpowiedni moment?Wiem ze nie da sie jednoznacznie odpowiedziec ale bede wdzieczny za jakies porady , sugestie .
Waga 74 kg Wzrost okolo 175
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6224
spoko mozesz zacząć...ale jak nie masz zastoju jeszcze i siła idze to po co sie szpikować tabletami itp...chyba ze zalezy ci na szybkim skoku siły to w tedy tak...

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
na czym polega to co masz

wada tylko jednej kosci czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2767
Martwice kosci jalowej mam tylko na jednej nodze . To taki maly guzek pod kolanem. Jak cwiczylem przysiady przez kilka tygodni to pozniej mialem problemy z noga ,ledwo chodzic moglem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20426
tez to miałem znaczy pewnie i jeszcze mam i sciera mi sie żepka miałem zwolnienie z WF rok ale i tak wtedy sie w piłe mluciło od badania minelo juz 4 lata i nadal skrzecza kolana no trudno :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Awf katowice- wyciskanie sztangi leżąć?

Następny temat

Jakie ćwiczenia pomocnicze ?

WHEY premium