SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie ćwiczenia pomocnicze ?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Witam mam zamiar jechać tym planem, ale nie wiem jakie ćwiczenie pomocnicze dodać do planu. W związku z tym, że mam więcej czasu na klatę w poniedziałek i piątek dlatego chciałbym bardziej robić w te 2 dni. Oto ten plan:

Pierwszy
Poniedziałek 80%*2pow*6seri
Środa 80%*3pow*6serii
Piątek 80%*2pow*6serii
Drugi
Poniedziałek 80%*4pow*6serii i
Środa 80%*2pow*6serii
Piątek 80%*5pow*6serii
Trzeci
Pn 80%*2pow*6serii
Śr 80%*6pow*6serii
Pt 80%*2pow*6serii
Czwarty
Pn 85%*5pow*5serii
Śr 80%*2pow*6serii
Pt 90%*4pow*4serie
Piąty
Pn 80%*2pow*6serii
Śr 95%*3pow*3serie
Pt 80%*2pow*6serii
Szósty
Pn 100%*2pow*2serii
Śr 80%*2pow*6serii
Pt 105-110%*1pow*1seria

Co sądzicie o taki rozwiązaniu:

Poniedziałek :

Wyciskanie leżąc- schemat
Wyciskanie na barki w siadzie 8,6,6,6
Unoszenie na boki stojąc 8,8,8,8
Unoszenie na boki w opadzie tułowia 8,8,8,8


Sroda:

Wyciskanie leżąc - schemat


Piątek:

Wyciskanie leżąc - schemat
Aktywne opuszczanie 115-120 (??)/1,1
Trzymanie sztangi 115-120(??)/20s,20s
Wyciskanie wąsko 6,4,3
Pompki na poręczach 5,5,5

Co o tym sądzicie ?

Pozdro. (sogh)

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6224
Też robie ten plan już drugi raz i jest świetny a cwiczenie to w mojej rozpisce pisałe zeby dodać jedno kazdego tygodnia inne na klate i robić jedna do 2 seri po 8 pow.... ja tak np w pon rozpietki sroda wyciskanie w góre piątek przenoszenoszenie chantelka i mieszałem te ćwiczenia tak jak miałem ochote po prostu żeby sie nie zanudzić schematem potem jak już sie robi np na 95% po 3 ser wyciskania to dorzycałem wiecej seri tych ćwiczeń tylko na małym cieżarze i fajnie to wszystko szło...

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Nikt nic nie wiem ?

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
To rozwiązanie które przedstawiłeś jest na pewno do bani... Zauważ że w jednym tygodniu masz trening ciężki a potem lekki w ten sam dzień, dociski robi się raczej po lżejszych treningach i tu bym obstawiał piątek raz na dwa tygodnie (by były 3 dni na regenerację), co do aktywnego opuszczania nie polecam, zajedziesz się (aktywne opuszczanie, przynajmniej dla mnie jest znacznie cięższe niż dociski), ale rób jak chcesz, w końcu Ty jesteś na tym forum guru i trenerem...

Bo to zła sztanga była:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Witek - zauważyłem ostatnio, że tylko udzielasz gołos, żeby kogoś skrytykować i nie wnosisz nic

Pozatym ustawienie sobie ćwiczeń pomocniczych do tego planu nie jest za łatwe ...

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
Skoro nic nie wnoszę dla Ciebie to widocznie nie umiesz czytać ze zrozumieniem, ale to nie mój problem coachu...

Bo to zła sztanga była:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
Według mnie możesz nie wyrobić z regeneracją poza tym sądze że te ćwiczenia pomocnicze(aktywne opuszczanie, docisk) cie wykończą i robi sie jest jak trenujesz 2 dni w tygodniu. W jede robisz ławke i np docisk a w drugi dzień brame/poręcze i aktywne opuszczanie.
Moja rada odpuść sobie te ćwiczenia pomocnicze rób sam schemat.
Ale to tylko moje skromne zdanie

Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2008-04-20 18:01:29

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6224
a tu sie zgadzam zreszta klata 3 razy w tygodniu i jeszcze ja dojeżdżać dociskaniem i opuczczaniem... daj se luzu troche... bo sie zameczysz..

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Myślę, że zrobimy tylko w piątek Wyciskanie na barki 8,6,6 , WW 8,6,5 i poręcze 5,5,5.

Zmieniony przez - oride16 w dniu 2008-04-20 19:26:10

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
nie znam sie za bardzo na treningu wyciskaczy, moje wyniki zreszta o tym swiadcza, ale mysle ze moge dorzucic swoje 3 grosze moze troche nie na temat, ale mam dobre intencje. Nie potraktuj tego jako nie wiadomo jaka krytyke czy zlosliwosc z mojej strony, ale o ile dobrze pamietam to nie tak dawno tez miales plan dla wyciskaczy. Patrzac na plan spostrzeglem, ze robisz klatke na 120%, barki bardzo intensywnie (az za bardzo)i triceps. I koniec. Nic wiecej. Nie wiem jakie masz priorytety, co chcesz osiagnac w tym sporcie, ale z twojego postepowania widze, ze szykujesz sie na zawody w wyciskaniu w najblizszym czasie. Patrzac na twoj wiek, wyniki, wage, wyglad itp na tym planie pewnie zrobisz te pare kg wiecej na lawce jak sie nie przetrenujesz ale nic wiecej. Ani masy, ani sily ogolnie pojetej to ty nie zrobisz z takim podejsciem. A nie wiem czy lepiej nie wyszedlbys gdybys robil wycisk, przysiad, mc z taka sama intensywnoscia i rozwinal cale cialo, zeby byc silnym koniem i moze kiedys wystartowac w zawodach ? Ja tam nie popieram specjalizacje w tym wieku, stazu i osiagach tylko na jeden boj jak ty to robisz. Pamietaj, ze ogolna sila czlowieka bierze sie z nog i plecow a nie klaty, no chyba ze koniecznie chcesz brac udzial w zawodach (to jestem wstanie zrozumiec). To taka moja mala sugestia ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Kanapka - jest dobrze.

Ale nikt jeszcze nie napisał jak to mogłoby wyglądać ...

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl

Następny temat

armwrestling kraków

WHEY premium