SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2676

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

100

Wzrost

190

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

115

Obwód talii

Staż na siłowni

95

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

6 lat z przerwami

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

aktualnie brak od wakacji jakoś brak motywacji

Opisz swój plan treningowy

brak

Cel cyklu

3 razy w tygodniu poniedziałek klata nogi barki brzuch środa biceps triceps rozpietki piątek nogi plecy brzuch

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

redukcja i zwiększenie masy mięśniowej

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

brak

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

19

Stan zdrowia

tycia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

bardzo dobry

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

porost owłosienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 145
Witam wszystkich jestem tu nowy chciałbym zrobić pierwszy cykl na cypio i boldku może ktoś mi pomóc w dawkowaniu co ile i ile towaru bić jestem endomorfikiem chciałbym nabrać masy mięśniowej przy tym spalić tłuszcz proszę o doradzenie innych środków jeśli mój wybór jest błędny co do moich oczekiwań dla mnie te środki są odpowiednie z powodu długich estrów iniekcje nie są tak częste co do do boldka właśnie chcę długi cykl i masę a nie zalewać się bo masę mam swoja :) cykl chcę rozpocząć od stycznia.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jozefiak12345
chciałbym nabrać masy mięśniowej przy tym spalić tłuszcz
jak każdy, ale tak się nie da. Uzupełnij wiek w profilu, wpisując datę urodzenia w ustawieniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Nie widzę u Ciebie tendencji do tycia. Widać jedynie, że nic przez te 6 lat nie robiłeś na pewno. Więc zacznij to efekty będą, nie trzeba Ci sięgać po anaboliki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 145
Schudłem ok 15 kg Ćwiczę min 4 miechy pózniej przerwa i znowu biceps stoi zero przyrostów jedynie brzuch rośnie maleje i tak cały czas dlatego chciałbym sięgnąć po anaboliki



Zmieniony przez - jozefiak12345 w dniu 2015-10-27 22:15:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 145
Jak narazie nic ciekawego się tutaj nie dowiedziałem ... Zostałem tylko oceniony za brak postępów .... byłem bardzo otyły i jak każdy początkujący miałem swoje wzloty i upadki ćwiczę samodzielnie na własnej siłowni na zdj nie robię żadnych napinek czy coś niestety nie mam starych zdjęć do porównania może dwa razy w życiu co brałem krreatyne i jakieś białko ... i sam po sobie wiem że dojdziesz do momentu i koniec nie idzie chciałbym spróbować cykl na tych środkaćh proszę o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Co z dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
Zanim wbijesz się na sok to wykorzystaj w min 95% dietę treningi i suplementy, jezeli własna siłownia nie wystarcza do postępów idź na publika. Jeżeli będziesz sobie wmawiał ze doszedłes do miejsca w którym nic już nie pójdzie to tak będzie i nawet sok g**** Ci da jeżeli bedziesz z takim tokiem myślenia podchodził do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 557
Boze chlopak prosi o rozpisanie dawkowanie cyklu a nie madrosci zyciowe wszyscy biora a innym odradzaja zal chce brac to bedzie bral albo dajecie jakies propozycje a
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 557
Pomagajcie a nie kazdemu ryjecie banie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Edytuj posty>

Na pierwszy cykl to sam cypionat cię porobi przez 16tygodni 250e5d w ósmym tygodniu podbijasz dawkę na 250e4d w środku cyklu bierzesz hcg 500j eod . Jak chcesz koniecznie dodać boldenon to minimalna dawka to 600-750mg week czyli tygodniowo, gorsze firmy ug mają wątpliwej jakości boldenony.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 145
Dieta jest jest gdy ćwiczę jak mam przerwę na siłce to szczerze się tak do niej nie przykładam na 100 % widzę jakieś zmiany gdy ćwiczę itd wiem że dieta to podstawa przekonałem się o tym gdy redukowałem mam teraz znajomą dietetyczkę i od stycznia chciałbym się za to ostro zabrać tak ogólnie dietę ustalałem sam wcześniej korzystałem z kalkulatorów kalorii i przykładowych przepisów zlepiałem wszystko i było ok co sądzicie co do wzrostu ma jakieś znaczenie co do budowania masy mięśniowej ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny

Następny temat

Co dalej??

WHEY premium