SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza odsłona - nowe str 28,29

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3619 Napisanych postów 36547 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260934
super gestosc na pierwszych fotach, ogolnie wypasik jest i sog leci!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
faktycznie barki i klatka poleciala...ale plecy i lapki wypas...ogolnie i tak jest za***iscie....ile kg mnie masz?? powrotu do zdrowka zycze.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10395
Dzięki BIG AMENO.Musze Ci przyznać że masz dobre oko bo przez tą kontuzje te dwe partje musiałem troche odpuścić(najbardziej klate odziwo).Przy robieniu barków nie czuje tak za bardzo ale za to przy klacie już tak.Co do kg jak zrozumiałem było to ok 2/3 kg.Obecnie już to nadrabiam jednak troszke folguje z dietką no i chyba facik leci .Poza tym amkneli mi moją silnie no i ćwicze na razie w innej w której obecnie są drakońskie warunki,inny sprzęt itp.Więc chyba moje pierwsze HST nie wyjdzie mi najlepiej bo cięzary miałem obliczone na innym sprzęcie.Ale cóż mimo to jade dalej!POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Cieńka talia, pełne krągłe mięśnie - co tu dużo mówić wielu chciałoby kiedyś tak wyglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 795 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44703
To zdjecie plecków na luzie kozackie

you're next...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Szybkiego powrotu do formy życzę.

Sylwetka świetna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
co do kontuzji to tez mialem z barkiem problem, wiec znam ten bol i teraz jak wyciskam to jeden barek mi leci troszke, przy maksymanlnym obciazeniu ale naszczescie niewiele...pewnie roczek to bedziesz mial lekki trening...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10395
He he he dzięki za życzenia ale myśle że aż tyle to to nie potrwa.Jestem dobrej nadziei
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
wiec moze odpisze w twoim temacie https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/3.gif[/img] Nie trzeba miec orlego wzroku zeby dostrzec ze masa i definicja jest mocno po twojej stronie choc dzieki za uznanie. Tak jak pisales milo uslyszec ze ciezka praca i monotonnia diety nie idzie na marne Jesli wkoncu uda sie zorganizowac tego MR.SFD i zgodzisz sie brac udzial to juz na 100% masz moj glos !! no chyba ze pojawi sie jakis wiekszy paker wsrod amatorow w co raczej watpie Nie trzeba miec orlego wzroku zeby dostrzec ze masa i definicja jest mocno po twojej stronie choc dzieki za uznanie. Tak jak pisales milo uslyszec ze ciezka praca i monotonnia diety nie idzie na marne Jesli wkoncu uda sie zorganizowac tego MR.SFD i zgodzisz sie brac udzial to juz na 100% masz moj glos !! no chyba ze pojawi sie jakis wiekszy paker wsrod amatorow w co raczej watpie Nie trzeba miec orlego wzroku zeby dostrzec ze masa i definicja jest mocno po twojej stronie choc dzieki za uznanie. Tak jak pisales milo uslyszec ze ciezka praca i monotonnia diety nie idzie na marne Jesli wkoncu uda sie zorganizowac tego MR.SFD i zgodzisz sie brac udzial to juz na 100% masz moj glos !! no chyba ze pojawi sie jakis wiekszy paker wsrod amatorow w co raczej watpie [img]../../buziaki/7.gif" alt="" /> Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10395
Jeszcze raz dzięki i nie bedziemy się przekomażać.Ja myśle odwrotnie.Ale nic to oby tak dalej i rzycze dużych przyrostów w tym sezonie tobie i sobie.Pozdro Marcin
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pływałem sobie....

Następny temat

moje foto :-)

forma lato