SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłkarz - problem z suplementacją

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
1 .WIEK:19
2 .WAGA:75
3 .WZROST:186
4 .WYMIARY:
-Biceps:34
-Klata:108
-Udo:56
-Talia:81
5 .STAZ NA SILOWNI:jakieś 3 lata temu przez pół roku trening typowo kulturystyczny, później reakreaycjnie od czasu do czasu i to co w klubie piłkarskim mam.
6 .CEL SUPLEMENTACJI: siła, szybkość, wytrzymałość.
7 . DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI:HMB,Kreatyna,Thermo Speed, L-Karnityna, Power Guarana, Ionto drink vitamin, TrecLife Energie
8 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę):5,8
9 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):za dziecka byłem gruby, dlatego zawsze wydawało mi sie że mam tendencje do tycia.
10 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata:80
-Przysiad:a rekord nigdy nie brałem, serie 6 pow. robie z obciążeniem ok 80 kg
-Mc:-
11 . Czy masz dietę? Można powiedzieć że tak. Nie jem słodyczy, fast foodów, nie pije alkoholu ani gazowanych napoi, trzymam bilans kaloryczny na 0, staram się w każdym posiłku spozywać białko, na noc jem twaróg.

Witam! Pisze, ponieważ przeczytałem dziesiątki artykułów, postów itp. i już kompletnie nie wiem co mam robić. Jestem piłkarzem, trenuje przez cały tydzień, a w niedziele mam mecze. Sprawa wygląda tak że zawsze byłem gruby, ponieważ jadłem bardzo dużo. Z wiekiem chudłem ale zawsze byłem taki dosyć zatłuszczony(mimo że trenuje piłkę). W grudniu ważyłem 84kg, jednak za namową trenera i z własnej woli postanowiłem zrzucić parę kilo. Od grudnia straciłem 9kg i wskaźnik BF% spadł o 5. Okazało się że spadki na sile nie są zbyt duże ale jednak są. I tu właśnie jest mój problem, bo chciałbym poprawić siłe. Wiadomo podstawa to trening i dieta, ale jakie suplementy?? Myślałem o kreatynie, ale jest sens ją brać skoro siłownie mam raz w tygodniu a tak to mam zajęcia na boisku. A jeśli tak to jaką? Jabłczan? bo mono kiedyś brałem i zalało mnie co źle wpłynęło na moją szybkość, a demonem szybkości nigdy nie byłem I czy jeśli ta kreatyna to dobre rozwiązanie to czy brać ją cyklami czy w mniejszych dawkach ale w sposób ciągły??
Z góry dziękuje za jakąkolwiek odpowiedź

Zmieniony przez - Nani20 w dniu 2008-06-06 00:00:16

Zmieniony przez - Nani20 w dniu 2008-06-06 00:01:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
chodzi mi o to czy jaknp. biore dawke 3g to dzielić do na 2 porcje tzn połowa rano i połowa po treningu czy całe 3g po treningu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
3-5 dziennie TCM przez okres pol roku np bedzie dobrym rozwiazaniem wydaje mi sie
napisz jak mozesz jakie odczucia masz po tych suplementach co brales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
L-karnityne brałem bardzo dawno temu, byłem gruby i łudziłem się że się schudne bez diety efektów nie widziałem :P
HMB brałem przez 3 miesiące, zauważyłem poprawę wydolności, jednak czy to był efekt treningu czy efekt HMB lub i tego i tego, nie wiem, ponieważ doznałem kontuzji kolana i hmb odstawiłem na bok.
Po półrocznej kontuzji kolana wróciłem na boisko i żeby odbudować mięśnie zacząłem brać mono i chodzić więcej na siłownie, siła poszła w góre, znaczy się na maszynach więcej podnosiłem ale na boisku czułem się coraz wolniejszy. No i przybrałem 2-3 kg.
Thermo speeda brałem, po tej kreatynie żeby schudnąć, ale miałem wtedy małe pojęcie o diecie więc efekty nie były powalające. Straciłem 2 kg, co mi na kreatynie przyszły.
Zarówno Trec Life energgy i Hi Tec Power guarana pobudzały i pobudzają nadal przed meczem, nie jest to jakieś super pobudzenie ale jestem zadowolony ponieważ nie jestem senny i łatwiej mi sie skoncentrować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
A mam jeszcze pytanie co do dawkowania, jak brać? ile na czczo? ile przed treningiem? ile po??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
teraz skonczyl sie sezon chyba, co? to nie ma sensu
masz oboz przygotowawczy na wakacje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
Tak sezon się skończył, teraz mamy roztrenowanie, później 2 tygodnie wolnego. Ale już pod koniec czerwca zaczynają się treningi, obóz pewnie będzie, a jeśli nie, to treningi 2 razy dziennie na pewno. Jak zaczną sie przygotowania do nowego sezonu to chciałbym zacząć brać. Jak dawkować?? tak jak pisałeś 3-5g dziennie przez pół roku czy cyklem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
pod koniec czerwca znowu treningi? to w barcelonie maja chyba wiecej wolnego
no nic, tydzien przed obozem zacznij suplementacje TCM 3-5g dziennie
jesli nie masz kasy to proponuje bio tech TCM a jesli masz duuuzo to mozesz jedna porcje CLOUT'a (50 porcji - 130zl) walic dziennie np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
heh bo w Polsce liga wcześnie zaczyna(na początku sierpnia), a Barcelona zaczyna koniec sierpnia :P hmm zobaczę jeszcze jaką kreatyne wybiorę jak będzie z kasą bo w Polsce nigdy nic nie wiadomo :P
Dzięki za odpowiedzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
która liga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
Młoda Ekstraklasa :) więc ligę zaczynamy tak jak Ekstraklasa lub ewentualnie tydzień później. Uprzedzam pytanie czy w młodej ekstraklasie nie dają odżywek? dają izotoniki i żele energetyczne, jednak kreatyny u nas nie dają :P bieda na śląsku :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Młoda Ekstraklasa

ladnie

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dotyczące kreatyny

Następny temat

POMOC Z TAURYNĄ!!!!Proszę o wypowiedź Specjalistów!

WHEY premium