SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłkarz potrzebuje jakiejs odzywki.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
Witam. Zacznę od tego, ze trenuje pilke od 5 lat. Cwicze od stycznia tego roku w wlasnym zakresie, dopiero w czerwcu kupilem laweczke, hantle i drazek. Chcialbym osiagnac lepsze efekty na silowni, jednak zalezy mi na utrzymaniu wagi i nie chcialbym przytyc. Nie mam pojecia czy kupic jakies bialko czy gainera. Dlatego wlasnie zwracam sie do was z prosba o porade. Wczesniej bralem HMB ale raczej nie jestem zadowolony z efektow.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył):



Wiek: 18

Waga: 73

Wzrost: 178

Cel cyklu: Rozbudowanie górnych partii mięśni

stosowane już wcześniej suplementy : HMB

Uprawiane inne sporty: Piłka nożna

stosowane wcześniej spalacze : nic

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: HMB

ilość dni wolnych od kreatyny: nie brałem nigdy

przewidziane finanse na cykl: 200 zł

uwagi i sugestie: trenuje 4 razy w tygodniu piłkę + mecz

Staż treningowy: 5 miesiecy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Co mamy rozumieć poprzez zdanie "Chcialbym osiagnac lepsze efekty na silowni"?

HMB że nie dało nic to się nikt nie zdziwi, bo ten środek po prostu nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2233
Liczba przeczytanych artykułów: 2 :)

polecam lekturę: https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html 

Jestem optymistą, bycie kimkolwiek innym nic mi nie daje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
Przeczytalem tylko 2 poniewaz przed chwila zalozylem konto. Wczesniej czytalem nie majac tutaj konta.
Przez stwierdzenie "szybsze osiagnie efektow" mam na mysli by jakos wspomóc moj organizm by sie rozrastał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
By się rozrastał... hmm chodzi Ci o to, aby umięśnienie było po prostu większe?
No to da się załatwić lecz masa na pewno pójdzie w góre...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
Tak by umięśnienie było większe. Źle napisałem, miałem na myśli by nie przytyć w brzuchu. Chodzi mi o zbedne kilogramy. To, że w raz z rozrostem mięśni rośnie masa ciała to wiem :) Gram w piłkę, więc zależy mi na figurze, nie chce stracić ani szybkości ani zwrotności przez zbędną masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To sie wyrzeźb ;P

Z tym stażem białeczko i fruu na siłownie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
No tutaj przede wszystkim główną role odegra dieta... jeśli chcesz być "większy" i mieć efekty trenowania to dieta musi być ułożona w Twoim wypadku dałbym na lekki plus.
Od stycznia trenujesz (jeśli był to regularny, przemyślany trening) to zapodałbym Mono, bo przyda się także w piłce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 705
bialeczko, kreatynka, moga tez byc aminokwasy. juz sie tak nie martw o brzuch, chyba nie kopiesz gały raz na 2 tygodnie. wybiegasz to. no chyba ze bedziesz zarl wysokoglikemiczne scierwo bez opamietania:)

...idź z Bogiem jak myślisz, że sport to zdrowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 705
aha. na drugi raz zamaz twarz. chyba nie chcesz sie znalezc na demotywatorych;);)

...idź z Bogiem jak myślisz, że sport to zdrowie...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dodatek Kreatynowe

Następny temat

Mono czy jabłko?

WHEY premium