SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłkarz - problem z suplementacją

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 257
Lekki Of topic ale pilne pytanie do naniego ... Czy w tak już profesjonalnej lidze w jakiej grasz kreatyna jest dozwolona ? chodzi mi czy można ją stosować czy jak na badaniach ci wykarzą jej nadmiar w organizmie to niezdyskwalifikują cię ?

Oszukuj,kłam,kradnij ale cokolwiek robisz nie daj się złapać !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
kreatyna jest dozwolonym srodkiem, z reszta wystepuje w miesie takze nie zabronia chyba jedzenia miesa
co do biotech'a, na opakowaniu jest napisane 5g dziennie, moim zdaniem jednak 10g bedzie ok bo wlasnie wtedy poczulem lepsze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
Kreatyna jest dozwolona chodź nie jestem pewien czy nie ma jakiegoś dopuszczalnego limitu. Chyba jedynie we Włochach jest zabroniona. Natomiast np. tussipect jest zabroniony, bo jest efedryna. Kumpel czasami, gdy graliśmy jeszcze w drużynie juniorów stosował owy specyfik, a teraz musi z niego zrezygnować.
Sołtys z tego co czytałem to grasz w kosza. I po tym jabłczanie z biotecha nie miałeś retencji?? i jakie dało to efekty? większa siła, wydolność czy szybkość? a może wszystkiego po trochu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tzn powiem Ci tak, na poczatku bralem 5g dziennie i praktycznie nic nie czulem, pozniej wskoczylem na 10g i bylo juz lepiej, lepsze regeneracja, na silowni lepsze efekty, moglem dokladac sobie ciezary praktycznie co trening. Ponoc Clout swietnie sie sprawdza w sportach druzynowych...ale trzeba wiecej $$
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
No tak ale Clout droga zabawa mówisz że siła idzie, a jak dynamiką w czasie gry?? jak wyskok? jakaś poprawa była??
W ogóle to radzicie mi 3-5g dziennie a teraz piszesz ze lepiej 10g :P czyli jak tow końcu najlepiej?? i ile z rana ile po treningu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
10g w stalej suplementacji...
tego wczesniej nie bede komentowal bo ide spac a nie chce mi sie denerowowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ciezko okreslic dynamike itp bo wiesz cwiczylem na silce ostro i wiadomo bo treningu ciezkich przysiadow czy martwego ciagu to nie jestes zbyt dynamiczny sorry moze nie doczytalem, planujesz stala suplementacje? to <5g dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
No właśnie miała być stała :P zrobie tak jak Bierniol pisał. I skoro mówisz że przy tej kreatynie z bio techa przy 5g nie czułeś nic to chyba kupie TCM olimpu albo Trec CM3 bo wiele ludzi zachwala tylko nie wiem w jakich porach brać? rano i po treningu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ale uwazasz ze przy 5g tcm olimpu cos poczujesz od razu? ja mowie o swoich odczuciach po 2 tyg brania po 5g to jest cale nic, stala suplementacja trwa pol roku np i wtedy licza sie takie rzeczy jak regeneracja, antykatabolizm itp ale jak uwazasz, powiem Ci tyle ze moj kolega kupil na kolejny cykl znowu tcm bio techa (tez koszykarz)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
nie chodzi o firme tylko o ilosc
10g biorac szybciej nasycisz organizm kreatyna
5g wolniej to oczywiste
w mniejszych dawkach dzialanie kreatyny mozesz odczuc nie co pozniej
lecz to zadna wada
lece w kime wiec EOT
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dotyczące kreatyny

Następny temat

POMOC Z TAURYNĄ!!!!Proszę o wypowiedź Specjalistów!

WHEY premium