SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka + siłownia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
Siema mam na imie Kuba mam 18 lat trenuje piłke nożną 6 lat i chciałbym to połączyć z siłownią ponieważ waże 70 kg i to za mało i chciałbym nabrać czystej masy mięśniowej . Ale nie wiem jak za bardzo nie stracic na szybkos , zwinność itp , Chciałbym tak ważyć góra do 85kg . MAm 2 x treningi w piłke nozna , 1 mecz , 2x biegam , i chciałbym 4 x w tyg siłownie mieć .. Pomoże ktoś??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
cwicz , trzymaj diete a do tego chodz na ta pilke . Nie stracisz szybkosci ani zwinnosci , bo nabicie czystej masy miesniowej bedzie dlugo trwalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
dzieki a czy ktoś może mi ustalic plan trenigowy co i jak kiedy bym był bardzo wdzięczny i jakoś dietke ale żeby mnie to za drogo nie wyniosło ponieważ mieszkam w akademiku i ciężko aby coś tam ugotować ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 343 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12136
ankieta :) jak wyglądają treningi? zobacz mój temat, ten plan jak dla mnie bardzo fajny https://www.sfd.pl/Trening_dla_piłkarza,_koszykarza...-t834373.html 

3/4 życia spędziłem aktywnie, resztę straciłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
ty no fajny podoba mi się i co widać efekty nabierasz czystej masy mięśniowej a jakie odrzywki bierzesz i jaką masz diete??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 343 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12136
odżywek praktycznie nie stosuję, chyba, ze wliczamy w to: omega 3 :) A jeżeli chodzi o dietę trzymam się reguł typu: chude mięso, dużo warzyw, rezygnacja z białego pieczywa, margaryn, ziemniaków. Więcej ryżu, makaronów, kasz. Regularne solidne posiłki, a nie np: baton i kawa :)

3/4 życia spędziłem aktywnie, resztę straciłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
aha spoko czyli mam nie brac żadnych oodrzywek na mase ta??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 343 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12136
to zależy jak u Ciebie z naturalnymi skłonnościami i dietą. Jeżeli poczytasz trochę o odżywianiu na tym forum to myślę, że samą dietą wiele zrobisz ale ankieta (wzrost, wiek, waga...) na pewno pomoże, i Twoje cele

3/4 życia spędziłem aktywnie, resztę straciłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta przede wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
179cm wzrostu , 70kg wagi , wiek 18 , chciałbym trenowac na siłowni 4 x tygodniu , w piłke mam trening 2 x w tyg i 2 x biegam w tygodniu na wytrzymałość ale czy to mi nie przeszkodzi w piłce ruchy itp ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZWIĘKSZANIE MASY !

Następny temat

Rozpiska

WHEY premium