SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula.cw - Noworoczne wyzwanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1545 Napisanych postów 10199 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 579321
Julietta też miałam wątpliwości. Jednak nabrałam ochoty. Chciałam jechać jeszcze do fit cukierni i spróbować tych od nich bez cukru ale już mi się nie chciało jechać... Miałam ochotę na dokładkę ale stwierdziłam że wtedy ja obiad miejsca nie będzie a dzisiaj był pstrąg pieczony i batat i było mi szkoda :p
Wrzucam jeszcze filmy z treningu bo zapomniałam. I obiadek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2260 Napisanych postów 14960 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 271718
marta894
Ja już mam 2na koncie i jeden w wersji fit:p

ja 3 twarogowe i takie sa smacnze
pączków paczków nie lubię :P
prędzej bym sobie drożdzówkę kupiła niż pączka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 664 Napisanych postów 3451 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 56528
paula.cw
Julietta też miałam wątpliwości. Jednak nabrałam ochoty.

Eh, no ja też poległam
Na szczęście zachowałam odrobinę przyzwoitości, kupiłam tylko 3, właśnie zjadłam po 33% z każdego

1

Każdego dnia budząc się rano mam dwie opcje, śnić dalej o swoich marzeniach albooo wstać i próbować je dogonić xxx
KUCHNIA https://www.sfd.pl/[BLOG]_Pangalas_&_Tejtos_czyli_Julietta_w_kuchni-t1104414-s8.html#post-18941647 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2260 Napisanych postów 14960 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 271718
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1545 Napisanych postów 10199 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 579321
Hehe. A jakie ładne...
Mam ochotę na te twarogowe. Tylko żeby mi ktoś zrobił bo teraz mi się ciężko gotuje bo Grześ ciągle do mamy chce więc muszę być szybka ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 16 Wiek 2 dni Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 911
Piękne te pączki :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4018 Napisanych postów 30841 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 647765
Twarogowe super - i sam potrafię robić więc drugi plus. A trzeci plus to taki że jak robię to niczym nie nadziewane - i takie są najlepsze.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 59 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2874
Jakiś sprawdzony przepis na twarogowe pączuszki? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wzmocnienie odcinka środkowego pleców

Whey vit