SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pare słów wycietych z mojego poranku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
heh,
kolejny poranek rozpoczecie dnia 20pompek + troche brzuszków
podchodze do stołu a tam lezy moje kochane wielkie sniadanko które ze smakiem jem i ide na trening,
wchodze na siłownie witam sie ze wszystkimi qmplami znajomymi jakimis pieprzonymi babami ktore chca se tyłek wyrzezbic
rozbieram sie rozgrzewam patrze na te wszystkie krazki ech... znowu tu jestem! oko cieszy ciezar nadchodza serie klatki i bicka niby zestaw dyskotekowy a nic z tymi ruderami nie ma wspólnego partia jak partria z tym ze lepiej sie prezentuje
ostatnia seria 40kg na sztangielkach siadam ledwo co je zarzucam wykonuje 6 ruchów w klatce czuje okropny ból barki pieka zas tricepsy zaczynaja załowac brania ciezaru na siebie.
Wstaje rozciagam sie hmmm...
nadchodzi kochany biceps na sztange jest razem 55kg heh
padam na kolana zaczynam sie modlic do Boga
wszyscy sie patrza jak na idiote mysla ze to na pokaz ale nie
siłownia jest moja swiatynia to tam rozmawiam z Bogiem to tam oddaje mu czesc nie w kosciele gdzie ***ani pedofile nie znajacy pisma swietego czytaja mi kolejny nudny długi list nawet nie mam pojecia od kogo
zaczynam ciezar dzwigac pełen wiary wykonuje 11 ruchów
bicepsy pecznieja i wygladaja jak kloce przyczepione do reszty ciała patrze w lustro i widze jak ekto-mezo z pechowa budowa tego pierwszego zmienia sie w monstrum z wlasnymi zasadami honorem i pewnoscia siebie,
koncze trening jeszcze tylko brzuch dogrzewka i mozna isc do domu.
Wzatni rozmawiam z qmplem ma 15 lat bierze sterydy idota nie słucha nikogo wszystko ma w dupie
jego barki naładowane tłuszczem i woda od mety i brzyszek którego nie daje rady juz wciagac,
mysle sobie czy tak musiało byc? czy tego chłopaka nie da sie uratowac?
inni qmple mówie ze na diety ich nie stac a codzien wyrzucaja kase na browki cpanie czy inne uciechy
załosne...
Ludzie smieja sie z nas ze mamy małe ptaszki heh a potrafimy wycwiurkac dziewczyne tak ze błaga o poprawke! ale stareotypy! trzeba z nimi walczyc bo tworza je ci któzy nie potrafia tego co my i na kazdym kroku nam zazdroszcza.
dziekuje Bogu ze trafiłem na to forum bo to ona mnie naprowadziło na droge kulturyski reszta nalezy do mnie to ja wyznaczam sobie cele wygladu i osiagów siłowych to odemnie zalezy czy stane sie barczytym łysym kolesiem z niewyobrazalna siła czy smukłym wyrzezbionym chłopakiem z szóstka na centrum ciała.
Patrze na forum ogladam test Saiba kurna ale fanatyk dopioł swego chciałbym aby i moja redukcja tak przebiegła pewno nakupuje tego co on i bede sie łudził ze i mi sie uda,
heh... nie ma tak łatwo kazdy ma inna genetyke i organizm
ogladam Gregoriana jego teksty bawia mnie do łez i głeboki charakter który widac na kazdym poscie
no i marcin którego masiste bary i ramiona robia piorunujace wrazenie i nutke zazrosci ze tak duzo mi do niego brakuje.
w dziale trening zadza Krzychu666 i WODYN to sa kolesie któzy znaja sie na rzeczy zawsze doradza i potrafia przyniesc bezinteresowna pomoc za która byc moze kiedys bedziemy sie w stanie odwdzieczyc
Na tym forum jest pełno ludzi z charakterem i tych któzy dopiero poznaja tajniki kulturystyki
Dziekuje wam wszystkiem całem sfd ze moge byc jego czescia
i składam wam wszystkim uznanie.
Wawek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
A pieprzenie tam. Napisałem wstępnie tyle. Przemnóż X2. I to kupa czasu. Nowego języka się nauczysz. Ale róbta co chceta jak to mówi owsiak. Sam spędziłem tysiące godzin na treningach to wiem co mówię (do 10 treningów tygodniowo, do 3x dzienniel; oczywiście nie sama siłownia ).

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2007-02-05 20:52:52

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wymieniłeś mnie w tekscie, ban !

A tak poważnie, fajny tekst, stylowy. Nieźle to napisałeś . Mam podobnie jak ty, obecnie siłownia to dla mnie podstawa. Nie wyobrażam sobie opuścić trening i nawet przestałem pić :D.

pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
strasznie mi z tego powodu wszystko jedno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
O żesz k***** co to za ******ły. Pani zadała z polskiego wypracowanie?

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
hehe
Knife jak zwykle docenił ludzi...
Dudek o to w tym tekscie mi chodziło jak bardzo wazna w moim zyciu jest siłownia, dzieki za zrozumienie
aha to mój pierwszy art- przemyslenia
pozdr.

Zmieniony przez - wawek w dniu 2007-02-05 14:15:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
Masz dupny światopogląd za parę lat to przeminie - jak trzeba będzie płacić własne rachunki i samodzielnie zarabiać na życie. Życie uderza po dupie bardzo mocno. Czas na siłowni uznasz za częściowo lub nawet całkiem stracony, a mogłeś tyle rzeczy w tym czasie robić - chociażby zyskiwać nowe umiejętności potrzebne na rynku pracy. Ale baw się dobrze... Wiek wszystko tłumaczy. Nie będziesz zawodowcem, traktuj to jako niegroźne hobby. Szkoda ładować za dużo kasy i czasu (czas to też kasa).

A jak chcesz ujęcie filozoficzne to proszę bardzo - idąc do piachu nic z tego nie zachowasz. Poświęcasz setki godzin na rzeczy z których nie będzie prawie żadnego pożytku ani teraz, ani w przyszłości.

A z tych napuszonych tekstów sam będziesz się śmiał...

padam na kolana zaczynam sie modlic do Boga
wszyscy sie patrza jak na idiote mysla ze to na pokaz ale nie
siłownia jest moja swiatynia to tam rozmawiam z Bogiem


BETON ROKU.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2007-02-05 14:23:26

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
" BETON ROKU."
to moja wiara i moje przekonania zwierzyłem sie a jezeli sadzisz ze jest to betonem to twoja opinia i szanuje ja.
heh moze i masz racje z dorosłym zyciem - masz w tym wieksze doswiadczenie
ale ja mam nadzieje ze uda mi sie to pogodzic,
a swoja droge napisz na co ty wolałbys przeznaczyc tamten twój czas? czy na te własnie umiejetnosci potrzebne na rynku pracy?
ciekawi mnie to.
pozdr.

Zmieniony przez - wawek w dniu 2007-02-05 14:38:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
Z punktu widzenia pracodawców jak przemnożysz:

3 X 1.5 H = 4.5 H treningów / tydzień

X 4 tygodnie = 18 H MIESIĄC

18 h miesięcznie x 12 miesięcy = 216 godzin rocznie

A biorąc pod uwagę wszelkie zakupy supli, czas spędzany na forum, czas dojazdów na siłownię itp. to szybko spęcznieje to długich dni.

Lepiej zainwestować w coś związanego z przyszłością naukę języków (np. chińskiego, niemieckiego), naukę nowych języków programowania, szukanie kontaktów za granicą itp. itd. itp. itd.

Pogodzić się da, ale...

Bardzo dobrze, że ćwiczysz zamiast PALIĆ, cpać, chlać, przesiadywać przed komputerem czy grami itp. Ale jednak trzeba myśleć o przyszłości. Priorytety się zmienią już za parę latek.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2007-02-05 14:49:21

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja wole iśc sie pomodlić do kościoła

bez przesady panowie.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Kwestia co jest dla kogo priorytetem w życiu, ale ogólnie się zgadzam bo dla większości jednak status materialny od pewnego momentu staje się istotniejszy niż obwód ramienia Chociaż znam i takie przypadki, że ludzie rezygnowali ze studiów ponieważ w połączeniu z robotą przeszkadzało im to w rozwijaniu muskulatury...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Mi sie tekst podoba, mam nadzieje ze tak jest naprawde jak piszesz. Dobrze ujeles taki zwykly poranek osób ktore kochaja kulturystyke.
Chociaz jesli chodzi o chwalenie innych osób to czuje tu jakies "lizanie dupki". Bez obrazy, wszyscy są fajni nie tylko osoby ktore mogą cos dodac do kulturystyki itp.
Pozdro

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wielki Konkurs WASZA OLIMPIA 2007

Następny temat

okłada w lutym

WHEY premium