SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paraliż lewej strony podczas cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4941
gdym miał coś takiego to raczej mie umknęłoby to mojej uwadze nie sądzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
he ja tez myślałem ze nic mi nie jest ze dretwienie nogi przejdzie nawet mnie dupsko po szczale nie bolało po 2 tyg zaczeło sie dopiero robic to widoczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1382
Sterydowi chłopcy Weźcie się za kreatynę a nie wchodzicie na bombe i kończycie na stołach operacyjnych i wózkach inwalidzkich... Kupiliście syf od dila a teraz macie za swoje...

Siła umysłu nad siła bicepsów...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
nie chciałem zakładać nowego tematu więc pisze tu,mam takie pytanie chciałbym aby sie wypowiedziały osoby ,które biorąc już koks miałby podobne schorzenia typu udar, lekki zawał duże nadciśnienie itp. i które po rekonwalescencji wróciły do soku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 566
game 1988 ja po trochu dziobie niewielkie dawki saa w srednich cyklach do 12 tyg.Nie mam zadnych schorzen oprocz nadcisnienia i silnego bolu glowy -puslowanie(teraz cykl cypionatu i boldenonu,metka) Nastepnie mialem problem ze stawami ,szczegolnie lokciowymi po winstrolu. Wszystko to normuje sie ,gdy zapodaje odblok lub tez po jego zakonczeniu. Ale na silce widze rozne jazdy kolegow po SAA,rzygaja,krew z nosa im idzie ,maja zawroty glowy czy tez problemy z pamiecia i koncentracja.Ja nie jestem jakims fachowcem ,ale napisalem Ci moje obserwacje z dnia codz.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
dzięki za odp. ale bardziej mi chodziło o cięższe przypadki ludzi którzy wracali do soku był jeden użytkownik nie pamiętam który wspomniał że wrócił po roku do koksowania po białaczce .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9446
game1988: Chris Dim po zawale wrócił do startów, czyli też do koksu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
niezły freak tym bardziej że lekarze dawali mu 10 % szans na przezycie przed operacją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2772
Skontaktuj się niezwłocznie z neurologiem!!! Jeżeli masz słabszą nogę i coś z twarzą (np opadanie kącika ust drętwienie twarzy)po tej samej stronie to może być to udar. Jeżeli tylko ręka jest niedowładna to może być coś z kręgosłupem w odcinku szyjnym ( np dyskopatia z uciskiem na korzeń nerwowy), uszkodzenie nerwów obwodowych z powodu np ucisku, urazu, choroby układu nerwowego.
Nocne drętwienia kończyn ma wiele osób i zwykle nie jest to nic poważnego ale niedowład to już poważna sprawa- biegiem do neurologa albo nawet na pogotowie. Powinni zrobić ci rezonans lub tomograf głowy jak nic nie wykaze to potem diagnostyka kręgosłupa z rdzeniem kręgowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4941
Miałem zrobiony rtg kręgosłupa piersiowego, idę w przyszłym tyg do chirurga z opisanym zdjęciem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka cykli czyli co z czym i dlaczego

Następny temat

odblok PH

WHEY premium