SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paraliż lewej strony podczas cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
niedowlad lewej czesci ciala, brak koordynacji ruchow, typowe objawy wylewu, ale co tam wez apap pewnie przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja tu z dobrego serca i masz
napisałem przecież,że miałem podobny przypadek,przeleżałem w szpitalu tydzień a na dzień dobry usłyszałem taką właśnie melodie.bardzo dobrze,że skierowałeś się do lekarza i wykluczył tę możliwość bo przyznam szczerze,że w parę dni z taką świadomością można szybko osiwieć i ochvjeć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1382
Możliwe że autor tematu ma nerwice serca lub silną depresję. Nie miałeś żadnych napięć w ostatnich dniach? W 70% masz przesuniete kregi przez możliwy brak techniki może Ci się zrobić/zrobiła narośl... Mój kolega z siłowni miał podobny przypadek udawał się na masaże i psychoterapię i już mu powoli przechodzi. Oby to nie było to. Zdrowia zycze i nie targaj ciężarów!!!

Siła umysłu nad siła bicepsów...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4941
Dziekuje wszystkim za pomoc, w poniedziałek zrobie rtg kręgosłupa, poza tym nie mam depresji, nic mnie nie boli i czuje się dość dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 566
Ja miewam cos podobnego ,ale mniej drastyczne objawy tzn czesto dretwieja mi palce w lewej dloni (szczegolnie po przebudzeniu lub po dluzszym lezeniu w lozku) i czuje odretwienie po lewej stronie ciala. Palce mi sztywnieja i przy prostowaniu mam nieprzyjemne mrowienie.... Na razie jakos to znosze ,ale tez zamierzam isc do lekarza,bo jak sadze to moze byc problem z sercem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
renelourd też tak mam jak drętwieją to słąbe ukrwienie,możesz raczyć się silnym kakałem to dośc skuteczny wazolizydator dobrze rozszerza naczynia krwionośne powinno pomódz mi pomagało ale wysrać si eop tym nie mogę

Zmieniony przez - darmozjad w dniu 2009-11-22 00:50:08

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 574 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17144
dretwienie konczyn= niedobor magnezu i potasu. proponuje oszamac 2 tabsy asparginu przed snem, jak nie pomoze to do lekarza!
zawsze jak mi forma skacze to ma takie dolegliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
pewnie że takie typowe drętwienie kończyn to zazwyczaj niedobory powyższych pierwiastków...
a u autora tematu wszystko wskazuje na jakiś wylew...
w każdym razie objawy na pewno nie ciekawe i muszą być szybko zdiagnozowane...
btw bobson ile leciałeś na mdrolu ?
bo mniemam że prop szedł cały czas

Zmieniony przez - Maximus_20 w dniu 2009-11-22 01:19:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może to byc też spowdowane złym kuciem sie trafiłęs w jakiś nerw miałęm podobnie rok temu jak chciałęm zacząc przygode z SAA po 1 strzale robionym sam po 2 tyg wylądowałęm na łożko na odlewanie ropy z dupska. Lekarz mówił ze mogło to być spowodowane brudną igłą lub naruszeniem nerwu i stan zapalny sie w dał i z pól litra ropy tam uzbierałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




tak mniej więcej wygląda taka operacja odlewania ropy tylko w dupsku to tego wiadomo więcej troche sie nagromadziło i taki stan zapalny napiera na nerw i mogą wystąpic paraliże
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka cykli czyli co z czym i dlaczego

Następny temat

odblok PH

WHEY premium