SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parabolan, Ja & Spam !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
gratulacje,niech motywacja niemija,z rad ewentualnie moge dac ci jedna co do diety ,ktora jest dobra,ale jakby organizm sie troche przyzwyczail i chcialbys cos zmienic by dalej palic fet jak obecnie to rob ta dietke cyklicznie jak teraz ale z codzienna rotacja wegli np:
1 dzien 150 gram kaszy gryczanej,1500 gram piersi kury
1 dzien 300 gram kaszy gryczanej,1250 gram piersi
1 dzien 600 gram kaszy gryczanej,100 gram piersi
to pozwoli jeszcze bardziej szokowac organizm,ze znow minie troche nim sie polapie o co chodzi,ale twoja dietka jest dobra,pisze to tylko tak dla ewentualnej pomocy jakbys chcial cos zmieniac gdy stana efekty,(taka rotacje co 1-2 dni rozpisal mojemu znajomemu slodkiewicz),on mowi,ze przy takiej rotacji metabolizm niespada tak szybko jak przy codziennej niskiej podazy wegli na redukcji,to tak na marginesie,sog dla ciebie za twoje cele,symetria i proporcje to jest to!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
lobo - taka rotacja jest srednio warta - bo zalezy jeszce dokladniej od treningu i paru innych

słodkiewicz jesli przekazal caly plan laczne z treningiem i paroma innymi - wtedy to ma sens
a tak to AZ TAK DUZEJ różnicy w metabolizmie nie będzie

zreszta - jeszce wszystko zalezy od tego - dla kogo taka dieta
nie moze jechac takim samym planem - kazdy na silowni... bo to jednym słowem bzdura - i tak samo jest w tym przypadku

zreszta - metabolizm przy koksie to male piwo akurat
wiec tym bardziej w dupie mialbym tego typu machinacje i jednostronnosc diety (3 skladniki...dajcie spokoj)

Juz widzialem zabawki zawodowcow w stylu kura+oliwa+lniany ale nie oznacza ze to extraextra rozwiązania dla kazdego ...zresztą dla nich tez czasem




Uri - jedna uwaga
Dodaj omega3 - w suplemencie jak chcesz - 6x1g dzienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Dzięki Ptasior wiem - niosłem się z zamiarem kupna owej trójki jak i tauryny!!!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Tautyna się przyda przy tej ilosci clenu. Choć szczerze powiem Ci że gdzieś kiedys rozpisywałem jak się mają niskie węgle oraz clen do tauryny jesli chodzi o serce...niepamietam czy dokładnie cos takiego ale pamietam że to chyba był mądry post w moim wykonaniu (na konkurencyjnym forum ale jednak...) zaraz poszukam zobacze czy to to


Omega3 wrzuc co całorocznej rozpiski.

I tak jak mowie - 6x1g dziennie z posiłkami - albo 3x2g - jak wolisz.
Jako takie niezbędne minimum.



btw - jak znosisz t3 ?



Zmieniony przez - kanarek w dniu 2005-02-01 00:10:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Możesz jeszcze dożucić q10

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Jak znoszę T3? Czuję tarczycę w szyji - pulsuje czasem Nie wiem czy to Tren pewnie tak ale zaczyna się robić ciężko... 125mcgT3/160mcg Clena - to już całkiem sporo - gorąco mi non stop - no i ciężko spać ale jestem przytomny za to...

Dobrze, że wale to w mikrocyklach 14 dniowych bo byłoby ciężko.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Nie obraź się ale jak ja widze T3 gdziekolwiek - to odruchowo szukam GH/insy jakies mam takie zboczenie hehe

Jak masz i uzywasz - podrzuć na priv gg/tlen bo strasznie lubie tę prostotę i konkrety w Twoich rozpiskach a to sobie starsznie cenię, jak ktoś nie kombinuje tylko wali co trzeba i kiedy trzeba i idzie się pobawić/dobrze zjeść/podupić/podlać kwiatki ...nie robiąc sobie problemu z bzdur

Pozdr

a tak PS/BTW: badałeś moze swoją tarczyce przed uzyciem T3 ? Mam na myśli głównie czy nie miałeś problemów z ilościa T4 i konwersją wątrobową T4->T3...mam na myśli dobieranie dawki jakieś tam na oko dla siebie - indywidualnie ...no i ciekawość badania (ja ją lubie heh)



Zmieniony przez - kanarek w dniu 2005-02-01 01:46:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Dzięki Kanarku za słowa uznania

Nr GG podrzucę Ci na priva - ostatnio coś szwankowało!

Co do T3 - nie, nie badałem poziomu tyreotropiny i konwersji T4->T3 lepiej nie wiedzieć, ale na swoje usprawiedliwienie powiem, że w takim schemacie, który ja stosuję bez ogródek powiniennem walić 1mcg na 1funt masy ciała - coby wyszło ponad 200mcg jednak mam gdzieś ten instynkt samozachowawczy!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Boję sie GH bardziej niż czegokolwiek z hormonów!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Usunięty przez kanarek za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

salbutamol vs eca vs clen

Następny temat

Blokowanie HPTA

WHEY premium