SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parabolan, Ja & Spam !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
jakiej firmy ten tren?:>

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Wlasnie tez mnie interesuje jak wyglada odblok po takim cyklu

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18113
Jezu nie wytzrymam tu przed kompem.....nie moge czytac takich postów bo teraz miałem sie uczyc a ****a mysle skad wziac hajs na ten towar a poza tym jeszcze za wczesnie na tren.....i teraz mnie ****ica bierze.....
teraz ciekwa jestm jak wygladasz po tym.......

mam dwa pytanie ile hajsu wydałes na tencykl same srodki???
i ile hajsu wydajesz na diete codzienną bo jak se mysle o takie ilosci cycków z kury to bym chyba niewyrobił.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
UR napisz jeszcze jak wygląda mniejwięcej trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
koszt takiego cyklu - około 700-750zeta.

Dzienny koszt diety - jak dobrze trafisz to w 20zł się zamkniesz. + oczywiście suple.

Trening, trening? Op*****lam się - ręce w kieszeni i te sprawy - nie ale poważnie ja nigdy prawie nie modzę z treningiem. Robię trening intuicyjny - to jak się czuję tak ćwicze - zawsze na maxa - typowo masowo - 6 przeważnie od 8 do 12 powtórzeń - 3-4 serie. Bardzo ważną rzeczą jest słuchać własnego organizmu. Wchodząc na siłkę czując apatię po pierwszej czy drugiej serii wyp.ierdalam z klubu - norma!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Niedawno sie zastanawiałem czy jak mam zły dzień na siłce ..... to cwiczyć do końca czy iśc do domu dzięki za odpowiedz

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Uriel w jakim gangu jesteś w the crims

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Gang Voyteckiego - jest tam Decadeuko!!!

Odblok No właśnie i tu jest problem... nie chce mi się go robić... jak cos std 36 cloma!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
A można sie wbić do gangu.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2029
uriel jaki bys polecal mi 4 cykl wykorzystujac pare?chodzi mi o jakies suchutkie miesko na wakacje, bo wody troche mam :).Jakie dawki trenu starcza?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

salbutamol vs eca vs clen

Następny temat

Blokowanie HPTA

WHEY premium