SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parabolan, Ja & Spam !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Uriel za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
nie wiem jak wam ale mi gg nie hula

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Weź idź do tej lekarki po Augumentin - tj amoksycylina z kwasem klawulanowym - znakomity środek na migdąły anginy - współczuję - miewałem nieraz! Paskudne!

Szybkiego powrotu do zdrowia życzę!

Paaa ...i dobranoc!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Uriel a na ile posilkow podzieliles ten zestaw prowiantu,
i w jakiej postaci spozywasz tyle piersi?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
chyba tez sie dam namowic na ten Parabolan, tyle ze w moim przypadku poleci to bez termogenow, bo takiego mixa nie zniose

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Z każdym dniem robi się coraz bardziej nieznośnie - boję się tylko, że Hexa zanim sie ulotni minie trochę czasu w razie problemów. Mówię tu o samopoczuciu - masz wrażenie, że jesteś chory - gorączka, płytki nierówny oddech, masz wrażenie, że niedługo kipniesz. Leje się z Ciebie litrami. Najważniejsze, że działa.

Na chwilę obecną 200mg tygodniowo Trenabolu Depot jest aż nadto - przypominam, że w ubiegłej dekadzie - dawki 76mg co 7-9 dni dawały nadwyraz zadowalające rezultaty. Jak sobie pomyślę, co Ci ludzie robią biorąc 525mg na tydzień, to jest to godne politowania - bo dawki 100mg na tydzień zapewne zdałyby rewelacyjnie egzamin.

Tarczyca daje się we znaki - czuć ją w odcinku szyjnym dość często. Pocieszam sie tylko, że to tylko 8-9dni przyjmowania, żeby sobie kuku nie narobić. Najfajniejszy efekt jest bezpośrednio po skończonym treningu - robiąc klatkę czułem jakbym robił bice przez 3h. Niesamowite wrażenie i efekt pełności. Moja waga cały czas ta sama 102-104kg.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Maciek to samopoczucie to raczej od clena a nie trenu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
(..)"po skończonym treningu - robiąc klatkę czułem jakbym robił bice przez 3h."


po jakim czasie od pierwszego szota poczułeś działanie hexy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Nie Wojtek na Clenie tak się nigdy nie czułem - fakt byłem chory ale nie tak jakbym miał kipnąć - w sumie efekt synergii Tren/T3/Clen - wali po garach aż... niemiło!


Oovert - po 2,5 tygodnia!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2029
Uriel wiec jako pierwszy raz jak sie bierze tren to jakie dawki w zupelnosci wystarcza?dodam tylko ze bedzie to moj 4 cykl.z czym najlepiej laczyc?po tym idzie duzo masy dobrej jakosci?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

salbutamol vs eca vs clen

Następny temat

Blokowanie HPTA

WHEY premium