SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parę pytań odnośnie L-karnityny - Lecą sogi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
Witam oto parę krótkich pytań odnośnie l-karnityny.Z góry mówię aby nie pisać czy ten suplement działa czy nie działa tylko odpowiadać na pytania.Tak więc:
1.Jaką karnityne polecacie tj. jakiej firmy?Aktualnie myślę pomiędzy
-L-karnityna 1500 extreme olimpa 120kaps.
-Vitalmax Karnityn L-1000 240kaps.
Tylko chyba jednak ekonomiczniej wypada vitlamax i to praktycznie o połowę.Zakładając że będe brał 2 tabsy każego dziennie ,co prawda w olimpie w 2 tabletkach jest o wiele więcej mg no ale różnica jednak jest.

2.Kiedy dawkować karnityne np. wyżej wymienionego Olimpa.Producent piszę aby brać 2 razy dziennie przed(ok.2-3h) treningiem i po treningu.Jednak po treningu to kiedy tak mniej więcej?Czy od razu czy po jakiejś godzinie czy np. przed snem?Bo nwm czy moge np. mieszać to z carbo który piję od razu po.

3.Czy dawka 2000mg tak jak w przypadku Olimpa(2 tabs) nie jest za duża czy wystarczjąca?Bo wiem że aby były jakieś efekty to trzeba przyjmować więcej niż 1000mg.

4.Jeszcze pytanie odnośnie dawkowania czy po wzięciu przed trenigiem tabletki mogę po ok. 30min odstępie zjeść posiłek przedtreningowy?Czy lepiej brać po posiłku?Bo praktycznie wszędzie na ulotkach piszę aby brać "na pusty żołądek" przed treningiem i nwm za bardzo jak to rozumieć.Czy po wzięciu teog nie moge już jeść przed treningiem czy mogę.Dodam że posiłek przedtreningowy zwykle jadam ok. 2,5-3h przed.

Jak coś nie trzeba odpowiedać na wszystkie pytania jak się nie wie.Wystarczy odpowiedź na przynajmniej jedno pytanie które uznam oczywiście za pomocne i leci sog.Z góry dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
1 policz 120x1500 vs 240x1000 i wyjdzie ci co lepiej
2. zalezy od celu suplementacji.
3. 2-3g na porcje
4.2-3h przed treningowo zjedz z posilkiem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
Czyli np. dobrze będzie jak wezme od razu 2 tabsy powiedzmy tej karnityny vitalmaxa ok.1400mg 30 min przed posiłkiem przed treningowym 3 h przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
tak, tylko daj wiecej z 2-3g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
Ok dzięki za odpowiedź.Jeszcze jedno mam szybkie pytanie nie chcę nowego tematu zakłądać.Proszę mi powiedzieć czym się różni Hi-Tec Nutrition Bcaa Powder-500g za kase od Bcaa Powder-500g DH za punkty.Ja zauważyłem że nie ma tam do wyboru smaków i a reszte wygląda tak samo jak wtym za kase.Bo zastanawiam się czy nie kupić właśnie za punkty no ale chiałbym dokłądnie ten sam produkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15177
L karnityna to od jakiegoś czasu modna na zwiększenie ilości plemników Ale czy to jest potwierdzone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263283
xSprinterx
Ok dzięki za odpowiedź.Jeszcze jedno mam szybkie pytanie nie chcę nowego tematu zakłądać.Proszę mi powiedzieć czym się różni Hi-Tec Nutrition Bcaa Powder-500g za kase od Bcaa Powder-500g DH za punkty.Ja zauważyłem że nie ma tam do wyboru smaków i a reszte wygląda tak samo jak wtym za kase.Bo zastanawiam się czy nie kupić właśnie za punkty no ale chiałbym dokłądnie ten sam produkt.



Spokojnie, produkty za punkty to te same produkty co za kase
Nie ma czegoś takiego, że produkty za punkty są "gorsze" czy okrojone wersje. Śmiało możesz brać

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
No ok dzięki ale jakie to będzie to bcaa za punkty bo pisałem wcześniej że nie ma tam możliwości wybrania smaków więc co przyślą mi losowe czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263283
Zadzwoń do sklepu i zapytaj

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
pewnie losowo, ewentualnie w uwagach na koniec zamowienia napisz jaki chcesz smak

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-11-03 18:15:59

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
Jeszcze jedno pytanie walnę żeby tematu nie otwierać od nowa.Czy animal paka brać w trakcie przed , w trakcie czy po .Jak przed albo po to ile tak mniej więcej mintu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka

Następny temat

Pobudzacze na codzień

WHEY premium