SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

parę pytań będą sogi %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1818
Witam wszystkich

przechodzę do sedna od razu: zdarzają mi się takie dni, że muszę wstać bardzo wcześnie i w te właśnie dni wolę pospać sobie trochę dłużej i zamiast śniadania wypić białko (mam te sfd protein plus), później po ok. 2 godz jem normalny posiłek w szkole już. Czy takie coś jest w miarę OK, czy trzeba zjeść normalny posiłek??

drugie pytanie: piję także nutrend flexit drink na ochronę stawów itp. I teraz, na opakowaniu jest napisane, że pije się go tylko rano (tak robię od dłuższego czasu), ale czy nie mógłbym tej porcji przenieść na wieczór przed snem??

I jeszcze tak apropo białka: czy mógłby być ktoś taki miły i
zważyć mi jedną miarkę olimpowską białka wpc protein plus??

Wszystko nagradzam sogami
pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
1. Dorzuć do tego płatki owsiane i będzie wówczas o.k. (o ile to masa).

2. Mógłbyś.

3. Syp na oko, raz wrzucisz pare gram więcej a raz mniej - nad zbyt wiele to nie zmieni.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
1. W śniadaniu powinny znaleźć się węglowodany, najlepiej te złożone, więc z tym samym białekiem źle robisz moim zdaniem. Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, który daje Ci energię na resztę dnia i hamuje katabolizm wywołany nocną przerwą w podaży składników żywieniowych.
2. mozesz sobie przenieść, nie powinno się nic stać.
3. Nic Ci nie zważę, bo nie mam tego białka, ale tam powinno być chyba napisane ile gramów wchodzi w jedną miarkę. Poza tym kup sobie wagę kuchenną, to grosze, a na pewno się przyda w przyszłości:)

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1818
Dzięki za odpowiedzi.

Sytuacja wygląda tak, że ja trenuję sprinty i na masie za bardzo mi nie zależy, siłownie mam 2 razy w tyg.
I zawsze po przebudzeniu piję wodę z miodem i cytryną, które rozpuszczam dzień wcześniej. Tam trochę węgli jest. Dlatego pomyślałem, że samo białko wystarczy..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Miód to raczej węgle proste.
Zrób tak jak mówi Amentoris. Możesz do tego shake dosypać orzechów.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy w Niemczech/ gdzie kupowac ?

Następny temat

Cykl na redukcje

WHEY premium