SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Papierosy a trening

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7469
kup sobie paczkę cukierków i noś ją ze sobą. Jak będziesz miał ochotę zapalić to cukierka do "paszczu"
Możesz spróbować na silną wolę czyli, od jutra nie pale
Od siebie dodam tyle , że samemu zdarza mi się uderzyć w płuco. Jednak to tak tylko okazyjnie, więcej palę jedynie podczas sesji, picia piwa i czasami po figlach w łóżku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
Wogole palenie nie przeszkadza co sobie bedziesz zalowac pal faje piwko przed trenigiem i faje very good
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4225
W ostatnim TUFie (czyt.12) byl taki zawodnik co sie nazywal Jeff Lentz na sherdogu reklamuje sie 5 wygranymi na 6 zawodowych walk. Widzialem jak popija driny i jara fajki na dzien przed walka... Wtedy trenowal pod okiem Koshecka a ten stukal sie w glowe dowiadujac sie ze Jeff co wieczor libacja po treningu, ale potem przed kamerami przyznal ze skoro na treningu daje rade to niech se pali :D.
To tylko taka anegdotka bo ja osobiscie nie polecam palenia ale wszystko zalezy od Ciebie jesli trenujesz rekreacyjnie a twoja sekcja nie jest nastawiona na zawody to moze nie bedzie tak zle ;)





Zmieniony przez - fifirifi w dniu 2011-02-22 07:16:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1075
wiesz moja sekcja jest nastawiona na zawody trener wczoraj do mnie na treningu ze jak dobrze mi idzie i jak sie troche podszkole wezmie mnie na zawody . a z paleniem to myśla nad skonczeniem tego ale nie mam zbyt silnej woli.próbowałem nie raz skończyc ale cos mi nie idzie ale postaram sie jakos ;d kupie paczke gum jak bedzie mi sie chciało palic guma do buzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Sakuraba też palił i pił a zbił wszystkich Graciech
Generalnie to tak jak mówią, gdy rzucisz fajki to powinny Ci się odbudować trochę płuca zwiększając powierzchnię chłonną (chociaż tu nie jestem pewien co do odbudowy, na pewno dym zmniejsza) a to powinno poprawić wydolność. Mając słabą wolę zaczniesz pewnie żreć więcej i skoczysz kategorię do góry, więc ja bym proponował przy rzuceniu wejść na michę i kontrolować wagę.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Po prostu ogranicz to, zaczynij biegac, porzadnie trenowac.
Mozliwe, ze sam do tego dojdziesz.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4225
nie spodziewaj sie efektow w dniu odstawienia nikotyny wkleje cos z artykulu w gazecie:
"Od 1 do 9 miesięcy po odstawieniu nikotyny - wydolność układu oddechowego poprawi się, wzrośnie wydolność płuc, ustąpią kaszel, duszności, zmęczenie."
W pierwszym etapie rzucania mozesz spotkac sie raczej tylko z bolami glowy kaszlem nadpobudliwoscia i problemem z koncentracja ale mimo to polecam sprobowac mojej dziewczynie po miesiacu to przeszlo :P

Zmieniony przez - fifirifi w dniu 2011-02-22 11:13:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509




Mayorgdze palenie nie przeszkadza. Nie ma to jak slug po walce (1:45 min)

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1075
postaram sie jakos rzucic :) a w boksie chciałbym odniesc jakies sukcesy wiec chyba bede musiał rzucic na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Kolejny co chce coś osiągać chociaż ani razu nie był na treningu.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Judockie "malpki"

Następny temat

Pożegnalna walka Andrzeja Gołoty

WHEY premium