SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pantomeusz

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
To się nazywa pozamiatać na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Wstrzymał okrzyk w sobie i fala dźwiękowa, zamiast zostać uwolnioną i roznieść się po pomieszczeniu, eksplodowała wewnątrz ciała. I dlatego czasami warto jest sobie pokrzyczeć

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
Mikers tak też myślalem :D:D,chociaż prędzej będązamieszani w to kosmici :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Regenat
Gdzieś widziałem filmik, jak koleś zrobił MC na ogromny ciężarze, i ani nie krzyknął, ani nie wypuszczał powietrza - zrobił MC, sztangę odłożył i .. zemdlał/umarł.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6355
Na tym filmiku są takie talenty.Tu wprowadź tekst linku.... I chyba tego kolesia, o którym piszesz też tam widziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3435
Toscie se, kvrwa, tematy znaleźli darek- z ilością serii jeszcze zobaczymy, ale takie jest zalozenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie widzę problemu - w dziennikach poruszamy przecież kwestie okołotreningowe. :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
O co Ci chodzi Darek .. Widziałem, powiedziałem i tyle. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3435
Regenat: chodzi pewnie o to "/umarł"- a ten filmik to chyba gdzieś widziałem jako "160kg @70".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
No może tak dziwnie brzmi, ale pikawka zawsze może pierdyknąć ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do poprawy / zmiany.

Następny temat

jaki trening

WHEY premium