SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panowie co daleejj .

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
pon klata barki sr plecy piatek biceps triceps sobota nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
nie zmeczysz dobrze barków po klacie... tak samo jak po plecach, skoro dysponuje czasem to proponował bym pon klata triceps/biceps śr plecy piątek barki biceps/triceps sobota nogi

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 624
w sobotę nogi nie dam rady (siłownia zamknięta" poniedziałek- piątek . Czy to dobry pomysł żeby biceps i triceps ćwiczyć 2 razy w tygodniu ? tym bardziej ,że biceps jest wykorzystywany prawie co dziennie u każdego z nas to nie sądzę, żeby się zregenerował :)

Zmieniony przez - luk5250 w dniu 2013-06-16 22:48:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
raz wystarczy

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 624
Myślę właśnie tak jak powiedziałeś : poniedziałek Klata triceps biceps Środa plecy piątek barki i nogi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
pon to klata biceps LUB triceps, mówia żeby nie łaczyć barków z nogami no ale jak kto woli

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 624
powinno się zmieniać ćwiczenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
co masz na myśli?

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 624
mam na myśli to, że jeżeli ćwiczymy np . Klatkę z tricepsem to ćwiczenia powinno się zmieniać czyli potem robimy klatkę i biceps lub też Klatkę samą i łapy same :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
skoro czujesz dobrą pompe po danym treningu i rośniesz to nie ma sensu go zmieniać

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW do oceny

Następny temat

Mam plan ale nie mam seri i jakie kg brac ktos pomorze ?

WHEY premium