SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panowie co daleejj .

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
ze w porownaniu do klatki slabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 624
Klatka jest moim bardzo dobrym punktem . Klatkę ćwiczyłem 2 razy w tygodniu czasami, teraz raz w tygodniu . Efekt był szybki . :) Kolego na jakiej partii byś się radził skupić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
a nogi jak tam? po zdjeciach wnioskujac to plecy jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 624
łydki i uda mięśnie bardzo widoczne i twarde niebawem wstawię zdjęcia . A co do pleców to bardzo się skupiam :) Dam radę na pewno wyrobić porządnie je . Kolego to do bicepsów i tricepsów pyrzyłożyć większe zaangażowanie ? tricpes bardzo mocne 80 spokojnie wezmę z ugięciem ramion :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 624
PROSTOWANIE RAMIENIA PODCHWYTEM NA WYCIĄGU STOJĄC 80 spokojnie na tricpes ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 624
a co do bicepsa to owszem bardzo silny jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
wiesz idz na trening i dawaj z siebie 100 % nie opuszczaj treningu i stosuj diete, i jednak jestem by na plecach sie skupic i tylko na nich potem mozesz na rekach sie skupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 624
Treningów nie opuszczę chodzę cały czas . Nie chcę też zrezygnować z treningów klatki , nóg i rąk . Po prostu przyłożę większość intensywność do pleców :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
no tak mozesz poswiecic plecom jeden trening osobny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 624
zrobię tak . Poniedziałek Klata + triceps Środa PLECY . piątek barki nogi biceps :) Co Ty na to ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW do oceny

Następny temat

Mam plan ale nie mam seri i jakie kg brac ktos pomorze ?

WHEY premium