SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PUCIO

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 55666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
kto co lubi, moze mu fat nie przeszkadza, jak sie czuje dobrze w swoim ciele to jest git, widac ze cwiczysz ale niestety fat to przykrywa, sog za prace

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
kenet1976
Przy takim bf to nie budujesz mięśnia, tylko dalej się zalewasz..


Naprawdę ?



Autorze, masa jest, ale gdzie ta siła ? Przydałaby się ostra redukcja, a w przyszłym roku spokojna masa.

Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2014-09-07 03:22:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 308 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13662
Siła z tygodnia na tydzień odczuwalnie większa. Dzisiaj ostatnia seria wyciskania 150x2.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 308 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13662
Powoli zaczynam aeroby, później stopniowe obcinanie, a później jakiś spalacz, ale to na sam koniec. Powolną redukcję planuje do kwietnia, a jak wyjdzie to nie wiem. Teraz siłowo jest super to, że przybyło mi 10 kg dla mnie problemu nie robi.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Pucio forma od 1 foty ta sama. Daj fote jak zrzucisz to sadelko bo nic tu nie widac chlopie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
vvv
Pucio forma od 1 foty ta sama. Daj fote jak zrzucisz to sadelko bo nic tu nie widac chlopie




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ja bym masowal tak do 120 w pasie i 140kg wagi potem ewentualnie minimalna redukcja. jak sila to sila, ma byc ogien. wieprz mode ON
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@up jakiś 'mondry' i dowcipny

a pucio zredukuje i wszystkich zaskoczy, bo widać że pod fatem mięcho też ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5411 Napisanych postów 15428 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388455
Zaskoczy chyba samym tym ze w dalekiej przyszlosci zredukuje ten smalec, jak mozna z siebie takiego ulanego knura robic i jeszcze sie tym chwalic?? Nonstop jakies pozy z dupy, forum/dzial do pokazywania swojej sylwetki to pokaz calosc a nie za kazdym razem kawalek ulanej lapy w jakiejs powyginanej pozie... w sumie zeby sie ulac do takiego poziomu to trzeba miec talent albo byc niechlujem, albo oba przeciez tutaj bf to jest grubo ponad 30, jak zredukujesz porzadnie to naprawde - chyle czola!

Musisz sobie uswiadomic ze masa wg. Ciebie to tluszcz, ciezary podnosza miesnie a nie smalec.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2014-09-26 18:46:32

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2961
Tlusto, Gucio .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Adejdas 16 miesiecy przemiany

Następny temat

Forma do oceny.

WHEY premium