SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROPONIAT - kiedy widoczne efekty ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
po jakim czasie branie Test Proponiatu mieliścię wyraźnie zauważalne np widoczny przyrost masy / siły , pozdro ekipa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki zen tak wlasnie czuje na moim cyklonie woda schodzi po enanie i mecie.. tren (dolozony od 5 tyg) zaczal to palic bo w nocy czulem jak sie leje ze mnie zreszta sylwetka tez stwardniala i te zyly

teraz przeszedlem na propa z winem waga stoi wciaz. wiec pytalem czy cos bedzie

tak jak sadzilem tylko sylwetka sie zmienia ale mi to pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
po ok tyg bedziesz widział działanie propka,

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
zaczynam brać drugi flakon Alchemi czyli pewnie teraz zacznie sie rozkręcać , jade 150 mg/e2d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
jakies 10 dni przyrost masy. okolo tydzien poprawa apetytu, wieksza wydolniosc na treningu, wieksza motywacja. zalezy jakie dawki i jaka waga pacjenta.

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Po drugim strzale juz poczujesz wzrost siły i lepszą pompe na treningu.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
A ktos jest wróżka żeby wiedzieć kiedy beda efekty. Będą jak się przyłożysz do treningu i diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
flakon 10ml? czyli, ze jestes po 7 strzale. 2 tygodnie, dawki 150mg? cos sie nie kreci staff.

Zmieniony przez - globkop64 w dniu 2008-12-16 20:50:19

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
glob dokładnie tak jak piszesz , też sie troche dziwie , bo ten prop ma dobre opinie , ma zapach jakby był na oleju sezamowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
Wszystko zależy od organizmu. Ja poczułem propa dopiero zamykając 3. tydzień. Dopiero wtedy poczułem siłe i maxymalną pompe na treningu. Teraz mam tak, że robiąc jakąkolwiek partię modle się żeby mi ręce nie wybuchły (chyba, że robię nogi). A kiedy zobaczysz? Nie wiem czy wogóle zobaczysz. Widzisz sam siebie. dzień w dzień. Rób zdjęcia, sprawdzaj wymiary itd i może wtedy. Ja w piątek zamknę 4. tydzień i widzę tyle -> to pierwszy cykl, trzeba bardzo bardzo pilnować diety. Zawaliłem miche przez jeden weekend + poniedziałek było widać efekty braku żarcia. Także wszystko zależy od wielu czynników. Ale sam myślę, że po propie solo colleman'em nie będziesz. A ogromnym sukcesem będzie jakakolwiek poprawa sylwetki po tych 6-8 tygodniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
ja zaczalem 3 tydzien propa ,npp, wino 100/100/40 i zlapalem jakies 5 kg, reka 2cm. nastraszyli mnie, ze EC (npp) lipa. probwalem, gorzekie jak diabli wiec nie kujawski. poza tym dieta ostra wiec chyba dziala jak nalezy. jestem pod wrazeniem mocy towaru. chociaz wyposzczony bardzo zaczalem treningi i juz na samym dobrym zarciu zlapalem dobre 2kg przez ostatnie 2 miesiace + te 5 to wybija na wadze 102kg. badz co badz wracajac do tematu slabe dzialanie chyba jak na 150eod masz. cos nie tak, albo dieta mizeria jest albo dil zawiodl

ciekawe ile zostanie po moim cyklu........

Zmieniony przez - globkop64 w dniu 2008-12-16 21:12:34

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a przechodzac z enana na propa ?? jak to wtedy wyglada?? w praktyce....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl winko metka

Następny temat

Omnadren

WHEY premium