SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEM z początkami treningu Kick Boxingu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
to samo mialem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 161
noo ja miałam też to samo :P Bolało trochę ale minęło.. ale co trening wychodzę z inna kontuzja. Czy któryś z panów może mi powiedzieć jak zaradzić na ból palców ? miałam sparing z kolega i jeszcze nie mam własnych rękawic i zdaje się tamte są źle dobrane i co pewien czas któryś z palców bardzo boli tak bardziej wewnątrz dłoni.:P no i mięsień pomiedzy nadgarstkiem a łokciem. mniej wiecej w połowie. Jest lekko siny i twardy. No i boli:P jestem początkującą ;P i przepraszam, że tutaj pytam.

Biorąc~ napełniasz ręce,
dając~ napełniasz serce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Asia, a zakładasz taśmy pod te rękawice? bo jak dobrze nie poobwijasz palców to w źle dobranych rękawicach możesz sobie powybijać palce
a do siniaków na przedramionach niestety w początkowej fazie przygody ze sportami walki musisz sie przyzyczaić

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Używaj owijek, to podstawa.
I pamiętaj żeby uderzać kościami pięści, nawet w rękawicach, nie palcami. Rękawica nie zwalnia od poprawnego ułożenia pięści podczas uderzenia.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Żeby to jeszcze dziewczyna tak narzekała... Z czasem przywykniesz. Ja mam np. spód kciuka taki troszkę zdarty, już mi tak zostało

I nie śmigaj w tenisówkach z powodu pęcherzy, żeby ich nie było.
Możesz komuś krzywdę w takich butach zrobić

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 211 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2423
też miałem ... na palcach i na stopie ogólnie nie ciekawa sprawa po 3-4 treningach już miałem dużo twardszą skóre na stopie niż przed treningiem

Asia120 jeśli nie masz owijek to w nie zainwestuj to jest kwestia 10-20zł a naprawde możesz uniknąć późniejszych problemów z nadgarstakimi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 152
a co sądzicie o tym żeby kickboxing połonczyć z basenem?

''Vide cull Vide''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7763
Ty lepiej "połoncz" kick-boxing z nauką najpierw...

Zmieniony przez - Prymasek w dniu 2009-10-10 17:26:12

Nic na siłę, wszystko młotkiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Znam ten ból Pamiętam go do dziś, ale przechodzi z czasem. Przyzwyczaisz się

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Plastry Compeed dla mnie wynalazek roku. są 2 rodzaje na opryszczkę i na odciski.
Sztuka kosztuje 3 zł ale w zależności od wielkości odcisku starcza na 1-2.można rozciąć.Przyklejasz plaster który przypomina skórę na stopach. Możesz go okleić zwykłym na szpuli plastrem bez opatrunku żeby się nie zsunął. Kapitalne rozwiązanie.

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przyrząd do rozciąania -plany

Następny temat

Trening Spostrzegawczości i refleksu

WHEY premium