SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEM POWRACAJACEJ WAGI- HELP!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 348
Witam wszystkich forumowiczow. Mam pewien problem- z waga.. Cwicze na silowni od roku- glownie aerobowo, troszke na plecy i klate, ale podstawa to jazda 1,5h dziennie na rowerku stacjonarnym. Spalam ok 1200 kal dziennie. Staram sie jesc malo. Glownie tunczyka, owoce i warzywa- zero piwa, slodyczy itp. Biore HMB, BCAA i białko serwatkowe. Udalo mi sie zrzucic prawie 20kg w 4 mies. Wazylem 83 kg, a teraz 65. Teraz probuje sie 'rzezbic' i mi sie udaje, tylko jak odstawiam trening chocby na 2 dni, to waga idzie ostro w gore, a ladne miesnie brzucha zanikaja. Wystarczy, ze zjem frytki z rybą i gotowe. Nie mowiac juz o piwie- tyje wtedy w oczach. Szukam rad o tym, jak trzymac wage i nie tyc, a jednoczesnie sie nie glodzic. Chodzi o to, ze wracam do Polski pojutrze (na wakacje) i nie bede mial calego sprzetu- rowerki, orbitreki itp z ktorych na co dzien korzystam na swoim uni. Zapisze sie do lokalnej osiedlowej silowni ale to juz nie to samo- gorszy i niepelny sprzet i bede musial sie skupic bardziej na cwiczeniach, gdyZ nie ma tam rowerkow. Prosze o rady, co brac, zeby waga nie szla w gore, zeby metabolizm byl szybszy i z 2 strony, zeby miesnie troszke rosly i sylwetka sie rzezbila, ale na 'sucho', a nie zeby rosla masa i faldy na brzuchu... bo nie o to mi chodzi. Mysle zeby zapodac sobe glutamine i l-carnityne i carb block przed posilkami, ale czy to dobre? Pomozcie

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 65

Wzrost: 183

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: studia

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: bieganie (codziennie)
rowerek stacjonarny (codziennie)


Odżywianie: Nie jadam czerwonego miesa. Za to lubie ryby, kurczaka.

Cel: stabilizacja aktualnej wagi

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: codziennie biegi i rowerek.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: HMB, BCAA

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: l-carnityna, carb block

Stosowane wcześniej diety: zadne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3898
ja bym zrobił tak że policzyłbym swoje zapotrzebowanie kaloryczne i ułożył dietę na tyle kalorii ile ono wynosi(czyli np zapotrzebowanie wynosi 2600 to dietę również na 2600), następnie wprowadziłbym ja i zobaczyłbym po tygodniu jak organizm na to reaguje, jeśli przytyjesz odetnij z diety200-300 kcal i zobacz znowu po tygodniu jak organizm sie zachował
i potem napisz tutaj jakie efekty
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
POLICZ ZAPOTRZEBOWANIE na BTW !!

jedz na zerowym bilansie a jak bedziesz widział ze fat rosnie to jedz na minus 100kcal itd.

p.s to normalne ze jak mało co jesz w ciagu dnia a na drugi dzien zjesz wiecej to beben wydaje sie wiekszy(gdy jesz malo to brzuch jest pusty) a jak wiecej to sie napelnia !!

nie musisz sie katowac dietami sciagnij dziennik posiłkow Vitalmaxa i on ci obliczy wszystko wpisuj sobie tam co jesz iw szystko bedziesz wiedzial,wystarczy sie zdrowo odrzywiac lepiej czesciej jesc posilki 5-6 malych a nie 3 duze

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2008-05-18 11:11:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoca a zarazem prozba ;p

Następny temat

Ile warta jest dieta z dobierz-diete.pl

WHEY premium