SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z utrzymaniem wagi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
Witam,nie wiem czy jestem w dobrym miejscu na zadanie takich pytan. Mam problem, od Czerwca ubieglego roku zmienilam nawyki zywieniowe pod okiem dietetyka, udalo mi sie schudnąć okolo 10 kg. Na poczatku wiadomo waga leciala w dól, teraz jest troche gorzej (spowodowane jest tym iz mam problem ze slodyczami) Cwicze dosyc regularnie od zeszlego roku, czasem mam dluzsze przerwy niestety nie ode mnie zalezne, na silowni pojawilam sie pierwszy raz w styczniu tego roku, cwiczylam areoby, zajecia fitness, ale efekty są co raz mniejsze, czy wobec tego moge przejsc na trening siłowy? dodam, że chopruje na zespól policystycznych jajników oraz niedoczynnosc tarczycy. 25 lat 168cm 71 kg. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Spalacz to szczegół. Polecam skupić się na podstawach, czyli diecie i treningu. Poza tym istotne są obwody a nie masa ciałą.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Trening siłowy moze się okazać lepszym wyjściem niż aeroby na rowerkach czy bieżni.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
Ile czasu powinien trwać taki trening ? i czy powinnam zjeść coś bezpośrednio po treningu ? 3 razy w tygodniu wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Trudno ocenić nie znając Twej wytrzymałości, ale około godziny powinnaś dać radę, na początek delikatnie by się zaznajomić z ćwiczeniami. Posiłek po treningu obowiązkowo, nie ma co go pomijać, organizm musi się regenerować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
Mam dobrą kondycje więc myśle ze godzina treningu to nie problem. A jaki to najlepiej ma byc posiłek? może być napój izotoniczny własnej roboty? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
izotonik to nie posiłek, izotonika można na treningu popijać, po treningu oklepany ryż z kurczakiem, ale opsji jest sporo, mozna jakąś kaszę z mięsem ,ziemniaki z rybką, udka kurczaka, spagetti, nie ma co się obawiać przytycia jak bilans jest wyliczony na cały dzień to i po 22 można jeść.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Przeczytaj sobje co jedza ladies, latwiej bedzie ci komponowac posilki. W dziale ladies znajdziesz tez przykladowe plany treningowe i wiele przydatnych porad

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
Dziękuje za rady :) z posiłkiem po treningu jest taki problem ze moge go zjesc dopiero jak wroce do domu, czyli po około 30 minutach wczesniej nie dam rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Można zjeść i później u mnie nieraz to nawet i godzina mija. Nie ma co zaraz po siłowni się rzucać na jedzenie niech organizm ochłonie po treningu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
Ok. Bardzo dziękuje za szybką odpowiedź. A proszę mi powiedzieć czy spalacze tłuszczu coś dają? Posiadam termo speed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jako sam w sobie nie będzie działał, jakby tak było to by nie było osób otyłych bo by wziął pigułkę i po problemie, suplementy wspomagają redukcję.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przechowywanie białka + bcaa

Następny temat

wylicz mi zapotrzebowanie

WHEY premium