SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PO 9 LATACH W PIWNICY

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 66643

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 226
po 9 latach to jak pudzian powinienes wygladac ale niema zle

siemano

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"po 9 latach to jak pudzian powinienes wygladac"

dlaczego nie kazdy zawodowy strongman cwiczacy od kilkudziesieciu lat nie wyglada jak Pudzian?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 630
"po 9 latach to jak pudzian powinienes wygladac"
Wydaje mi się albo Pudzian trenuje 17lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ******lcie ze po 9 latach to mogloby byc lepiej bo jak juz bylo wspomniane nie dla kazdego silownia jest priorytetowa sprawa w zyciu. Sa przeciez inne zajecia i czesto nie ma czasu no to. Sylwetka konkret wyroznia sie wsrod innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1366
jak dla mnie sylwetka super, może sie wydawać ze przez te 9 lat można było zrobić dużo więcej ale nie każdego celem jest wielka masa. sog niestety tylko duchowy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17123
Dla mnie extra:)zaje...ta klata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 722 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41819
nie jest zle ale , zawsze moze byc lepiej;]jak mozesz podaj wymiary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 826 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5840
denerwują mnie ci co piszą "jak na 9 lat to słabo",
Nie czytają następnych stron zobaczą pierwszą i juz odrazu "wyślij odpowiedź" :słabo: to trzeba być kretynem, wszytsko zależy co kto stawia jako piorytet

mi również nei zależy na jakieś wielkiej masie, ćwicze dla siebie bo wiem że i tak nigdy nie będe ani największy ani najsilniejszy. To jest mi zupełnie niepotrzebne. gratuluję ci nie tyle co wytrwałości(bo pewnie siłownia jest u ciebie odbiciem od szarego życia, odskocznią), ale również tego że nie dążysz do jakies gigantycznej masy, aby się popisywać tylko do estetycznego wyglądu.

nie oceniam stażu bo nie oto tu chodzi, oceniam wygląd, wyglądasz zarąbiście, poćwiczysz chwile brzuch zeby się wybił i będzie elegancko.
Chciałbym tak wygladać, wracając do tych co piszą "jak na 9 lat to słabo" chętnie poczekam na ICH fotki po 9 latach. Sądze ze sie nei doczekam, i nigdy nie osiagną takiej jakości mięśnia jak ty.

pisze troche zamotanie, ale mam nadzieję ze zrozumiecie sens :P

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
swietna klata, łap soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
Sog Leci !!!! BRAWO!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FOtki do oceny

Następny temat

Filmik z Treningu Na Siłce 2

WHEY premium