SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PO 9 LATACH W PIWNICY

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 66647

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1743
eee tam gadacie... mi się podoba i to bardzo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Niezle to brzmi po 9latach w piwnicy.Mowicie ze slabo jak na 9 lat.Po pewnym czasie mimo treningow forma sie utrzymuje.Mozna i 15 lat trenowac i wygladac minimalnie lepiej niz 8 lat temu.Kiedys max genetyczny sie konczy.Pozniej trenuje sie dalej zeby to utrzymac.Wyglad kulturysty uzyskuje sie tylko przez koksy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
Zgadzam sie z przedmowca

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
jep.

obleci.

brak pleców

podejście bardzo zdrowe.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
wlasnie mialem napisac to co jezi juz napisal hehe :D , jak wszyscy takie kozaki tutaj to zobaczymy czy wam po 5 latach dalej bedzie szedl bic 1cm na miesiac pzdr :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
troche nie proporcjonalnie ale ladnie

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Bardzo fajnie.
Rozwalaja mnie te txty - "jak na 9 lat to slabo". Nie kazdy zyje silka i nie kazdy mysli 24/7 jak by tu dobic do 120kg wagi. Nie wiem czemu tutaj na forum posrod wielu uzytkownikow pokutuje stereotyp, ze dlugosc stazu jest wprost proporcjonalna do liczby kilogramow, ktore z kolei musza sie przekladac na sylwetke zblizona do Mr O.
W tym wypadku widac ladne efekty, zdrowe podejscie i bardzo estetyczna sylwetke. Oby tak dalej.
Pozdro.

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
Przyzwoicie to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 605 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5306
no ****a ******lenie "po 9 latach nie chcial bym tak wygladac" "slabo" itd mnie zalamuje co niektorzy z was maja skrzywione pojecie dobrego wygladu , w sumie jesli chcecie byc potworami to wasza sprawa ,pewnie wielu takich typow skaczy z litrami sytholu w ciele

Ja nie pękam - idę w śmierć ot tak - Na Krótką Koszule
www.armia-krajowa.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14004
Wyglad kulturysty uzyskuje sie tylko przez koksy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FOtki do oceny

Następny temat

Filmik z Treningu Na Siłce 2

WHEY premium