SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PO 9 LATACH W PIWNICY

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 66648

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
belf , miednica szeroka bo i wysoki jesteś, nie jest to regóła lecz duża większość wysokich (również ja) ma szeroką miednice bo i wszystkie kości mają odpowiednią wielkość to i czemu nie ma mieć miednica ? . Dlatego wiadomo nie od dziś że kulturystyka predysponuje "niskich".


zdr.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2007-09-23 03:13:17

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Ciekawy czy wogóle wy dojdziecie do takiego stażu na siłowni,część z was napewno zrezygnuje po dwóch latach albo i mniej.
Popieram zdanie Pitt Bulla oderwanie się od życia codzienego i spędzanie miłego czasu na siłce nie kazdy ma na to czas studia lub praca i potem na siłke.Mysle że w przyszłości tez bede miał takie zangażowanie w siłownie jak ty.
Sylwetka super.
pozdr

sog

Zmieniony przez - Volferine w dniu 2007-09-23 16:17:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21293
Sylwetka nawet ok. Ciekawią mnie wyniki siłowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
klatka skosem w dół bo jakoś "spada na dół" a reszta w miare ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39
Pozdro ja też wiekszość czasu spędzilem na prowizorycznych silkach. Gratuluje wytrwania i stalowej woli

Żyj szybko umrzyj młodo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
widze że przygode z tym ciekawym sportem większość na sfd zaczynała na piętrze -1 czyli w piwnicy:) ja również :)

Zmieniony przez - luigio w dniu 2007-09-30 14:45:22
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2525
fajna sylwetka, cwicz bo lubisz a nie jak tutaj kilkunastu zeby wygladac dobrze na basenie lub w szkole, jak niewiadomo kto. Wyobraznia nie boli Jest super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
Jak na 9 lat spedzonych w piwnicy to duzo nie zbladles ;) (zart)

a tak na serio to z kazdej strony super co tu wiecej mowic

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ładna budowa (z priorytetem na klatkę - kosztem niestety najszerszego), całokształt prezentuje się bardzo przyzwoicie. podziwiam że wytrzymałes 9 lat w piwnicy, na dziesięciolecie tej podziemnej przygody zrzucimy Ci się an karnet do prawdziwego fitness clubu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FOtki do oceny

Następny temat

Filmik z Treningu Na Siłce 2

WHEY premium