SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PO 9 LATACH W PIWNICY

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 66642

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2005
No klatka bardzo ładna, wydaje mi się, ze plecy powinny być troche lepiej zbudowane przy takim przodzie ;) i coś brzuch słabo jak na tyle czasu, a jak byś go tak dopracował jak klate za***iście estetycznie by to wyglądało, zwłaszcza, że widać, że jest symetryczny, ale ogółem na duzy plus

SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1953
calkiem gites plecki tylko za male i przedramie i wydaje mi sie ze jakbys dobil wiecej bary to by to dopiero robilo wrazenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 338 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4539
Bardzo ładnie powinny byc dwa sogi jeden za wytrfałosc w koncu 9 lat to szmat czasu a drugi za wyglad. Tak trzymaj Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10612
hmmm patrzycie na daty?????:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
No i co.Tylko 3 miechy.Mozna do 6 ms. wysylać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9563
no mnie sie bardzo podoba ale no to9 lat

...Co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2005
no tak to już 10 lat :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1820
tez mi sie za***iscie podoba ;d jak t mowia "plazowy ***aka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Do tych co mowia, ze po 9 slabo.Mogl taka sylwetke osiagnac juz po 3 latac treningu i ja podtzrymywal.Szacuneczek za wytrwalosc.Nie obrazilbym sie jakbym tak wygldal
P.S Plecy bez wyciagu ciezko zrobic

Zmieniony przez - Maniek_M w dniu 2008-03-24 22:03:33

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 734
Po co wam takie gadanie po ilu latach osiągnal, niech lepiej sam sie wypowie w tej kwestii.

Trening ,tylko trening!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FOtki do oceny

Następny temat

Filmik z Treningu Na Siłce 2

WHEY premium