SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POWODZENIA MATURZYŚCI!!!!!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
bzdura, na cyklu nie istnieje dla mnie nikt i nic innego

a co wbijasz

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
A no chyba ze na cyklu, ja aktualnie mam dluzsza przerwe regenracyjna wiec piwa mi trza .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
z polaka poszlo calkiem spoko ale z anglika to --> ******lone s****ysyny z tego oke nic o grupach nie mowili z anglika sredni jestem jakbym sam robil mialbym pewnie ok 50-65% patrze obok mnie koles ode mnie z klasy z probnej 98% na olimpiady z anglika ze szkoly lata to sciagam wszystko od niego kazda zamknieta mam jak on a pozniej sie ****a okazalo ze sa jakies ***ane grypy i on mial inna a wiec calkiem mozliwe ze w***alem mature jak najwieksza ciota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
o f***

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
****a od dwóch dni nie miałem włączonych powiadomien i sfd mi nie chodziło, a z anglika napisałem gdzies na 40-45 / 50, a dzisiaj z ustnej z anglika 16/20, truszke zły jestem ze nie 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
bass - ustna podstawka czy rozszerzenie ? opisz mniej wiecej co tam jest na ustnej bo ja to mialem do tej pory w dupie (mam 30 maja termin, jeszcze sto cykli do tego czasu )

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
ustna jest tylko podstawowa, a tak to miałem obrazek do opisania i 2 pytania do obrazka, i 3 sytuacje, 2 zaczynał egzaminator a 1 sam musiałem zaczac, o ****a ale sie jąkałem przed komisja tak sie zesrałem w matki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
a ja dzisiaj nie zdałem 3 raz prawka a juz wracałem do osrodka po ciezkiej 50 minutowej jezdzie, wszystkie najgrubsze sytuacje rądowe , poradzieł se z nimi a na głupim zjezdzie z mostu sie walnałem, pzresada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
ostra nauka na ustną z polskiego

****a ja sie tego nie naucze

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SMYCZE

Następny temat

taki trening

WHEY premium