SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POWODZENIA MATURZYŚCI!!!!!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
A jak, na probnej mialem nie wiem jakim cudem 78% wiec jak jutro nie zdobede 80% to do konca zycia mozecie mowic ze jestem totalnie suchy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Ja z ang miałem 50% i taki wynik jutro mnie zadowoli

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Wazne ze zdane . Ustna bedzie chyba jeszcze prostsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
tez sobie naliczyłem ok 14/15 pkt z zamknietych wiec wystarczy 7 z wypracowania i bedzie git, pisałem chłopów i jakos dałem rade , jutro angielski i pole do popisu , na próbnej miałem 38 na 50 wiec jutro jak nie bede miał 40 to sie załamie a w czwartek matma, na próbnej 24 pkt z mojej głupoty,w zadaniu z ostrosłupem na pocxzatku podzieliłem pole boczne na 4 zamiast na 3 czy na odwrót, juz nie pamietam i całe zadanie zle i pare innych głupich prostych błedów, ale tez wtedy nie zrobiłem zadania z prawdopodobienstwa bo jeszcze tego nie miałem, teraz w szystko pociagne, tylko musze ciagi troche powtórtzyc i moze 3 załapie, pozdrawiam

Zmieniony przez - basswood w dniu 2006-05-04 18:48:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Piszesz Mate? Hehe, samobojca . A ja w srode Biologie pisze. Mialem rozszezona Biologie a pisze podstawowa wiec nie bedzie problemu. Ale musze zdac ja conajmniej dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Damy radę....

ja bym matmy nigdy nie napisał nie znosze tego przedmiotu...

chciałbym tylko aby jutro był luzny list a nie jakiś formalny

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
no co wy zadania z matmy w tym roku były jak dla dziecy z podstawówki , tylko zadania z ciagów były durne i na tym usiadłem ale reszta prosta jak****, błedy w liczeniu mnie tez pograzyły, he he he krótko mówiac do matmy tzreeba miec łep i szczescie ( nie obrazajac was ), na szczescie szybko matma mi wchodzi i bedzie hit w czwartek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Ja mialem na polrocze z maty 1 i musialem porpawiac w drogim polroczu hahah! Ale faktycznie jak przysiasc i sie nauczyc to nawet latwe to jest.

Zmieniony przez - PLŚ w dniu 2006-05-04 18:57:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
no widzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
"do matmy tzreeba miec łep i szczescie"

basswood ja nie mam co prawda szczęścia ale jaki łep mam... dlatego maturka rozszerzona z matmy i fizyki w planach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SMYCZE

Następny temat

taki trening

WHEY premium