SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POTRZEBNA RADA! KURZA KLATKA PIERSIOWA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36
Dzień dobry. Jest ktoś z Was już po zabiegu? Bardzo chciałabym wiedzieć, jakie są jego skutki i w ogóle wszystko o operacji na kurzą klatkę. Bardzo proszę o kontakt, pilne. Naprawde to dla mnie bardzo ważne! Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36
Dodam, że jestem dziewczyną, wiec nie bede rozbudowywac klatki zadnymi treningami(nie doradzajcie mi tego, tylko niech sie ktos odezwie po zabiegu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Stary nie masz pojecia robiles cos bez namyslu i masz takie tego efekty.
Teraz amsz czas by to nadrobic wez posiedz pcozytaj na forum z 2 tyg rpzez ten czas meisnie odpcoza uluz porzadny plan daj do sprawdzenia i diete i tez dja do sprawdzenia pozniej poczytaj o prawidlowej technice i jedziesz

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 283
Walekk - moim osobistym zdaniem robisz zbyt dużo serii - 4 ćwiczenia po 4 serie dają w sumie 16 serii. Nawet niektórzy zawodowcy (jednak oni nie sa dla nas zwykłych śmiertelników obiektem do naśladowania - genetyczne freaki i chodzące fabryki chemiczne), jak np. Dorian Yates istotnie ograniczyli ilość serii na grupę, mimo że korzystają z przyśpieszających regeneracje anaboli. Zakładam, że jedziesz "na czyściocha" i nie masz nadzwyczajnej genetyki - jeżeli zrobisz właściwie, z czuciem mięsniowym 6-8 serii, to wystarczy. Zdolność "zakatowania się" niewielką ilością serii przychodzi wraz ze stażem treningowym - człowiek potrafi z jednej serii wydobyć więcej niż poczatkujący z trzech. Chodzi o tzw. "czucie mieśniowe". Po sobie wiem, że gdy zrobię 6-8 serii i miałbym ochote na wicej, to znaczy, że sie opieprzałem. Trening jest tylko jednym z substratów równania, innym składnikiem jest regeneracja - nie powinno sie robić więcej serii niz ilość, z której organiżm jest w stanie (bez "dopalaczy") sie zregenerować i "nadbudować. I faktycznie - zmieniaj ćwiczenia, kąty nachyl. ławki etc. Spróbuj mniejszej objtości treningu i zmiany wiczeń - będzie źle, to wrócisz do "starego traningu". Sądzę, że jednak powinno pomóc. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36
:((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1250
"Wysłana - 15 marzec 2005 17:36" Klacia zrób coś dla mnie i nie odswiezaj wiecej tych starych tematów

Co do Twojego "zabiegu" - tu się raczej sceptycznie podchodzi do takich spraw. 9/10 wypowiadających się w dziale trening to mężczyźni//chłopcy. Tu wszyscy wolą poprawiać swój wyglad cięzką pracą niz zabiegami plastycznymi . Myśle, ze na forum Insomania odpowiedzą na Twoje pytanie. Pozdrawiam

http://www.sfd.pl/temat262068/ - Barki&Plecy by Krzychu
http://www.sfd.pl/temat269838/ - Klata by Krzychu
http://www.sfd.pl/temat270595/ - Nogi by Czawaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36
ok, spoko;) Juz otrzymałam odpowiedz na moj problem, ale moze jeszcze ktos go ma, wiec ten temat pewnie sie przyda, o ile ktos odpowie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40
elo wszystkim mam tem sam problem.. mam kurzą klatke nie wiem jak mam cwiczyc ... może mi ktoś to wytłumaczy ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2996
Zapisz się na pływalnię i dużo pływaj kraulem i delfinem :)

http://www.probusbhp.pl/ Usługi BHP godne Polecenia~!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40
wytłumaczy mi ktoś jak się robi te serie....??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkosc i wytrzymalosc

Następny temat

Rozpiska- 4 dni

WHEY premium