SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5777
Prosze o pomoc. Wiem ze napewno jest juz duzo postow i tematow o tym ale... Mam 15 lat 180 wzrostu i waze 70 kg. Potrzebuje jakis pomyslow na diete i jeszcze zapytanie czy oplaca sie brac fat burnera. Cwiecze w domu, a6w, pompki, podciaganie, rozpietki i biceps. Chodze tez na treningi siatkówki i kosza. Prosze o pomoc. Dzieki z góry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5777
dobra to moze byc tak:

Sniadanie
platki z mlekiem

II sniadanie
ciemna kromka

obiad
ryz/ziemniaki i jakis miesa

kolacja
jogurt naturalny z musli lub po prostu jogurt

trening
3 x siatka plus 2 x mecze

kosz x 1

to jak moze byc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
a zebys napsial jeszcze na jaka diete to bylo by fajnie

https://www.sfd.pl/temat174611/

tak czy siak taki link ci sie przyda

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2005-12-31 11:54:31

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Cwiecze w domu, a6w, pompki, podciaganie, rozpietki i biceps.
Widać ze jestes zdeterminowany

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5777
Moze i zdetermonowany ale to normalne... no i wiadomo ze codziennie nie daje rady wszystkiego bo jest jeszcze szkola no nie?? a6w codziennie i pewnie byloby juz cos widac ale jest jeszcze brzusio z rozpietkami to roznie ale 2 razy w tydodiu napewno podciaganie i pompki tez codziennie narazie powoli 2 serie po 30 pompek ale powoli idzie...treningi siatki 3 razy w tygodniu po 2 godz i jeden mecz 2 godz, koszykowka raz w tygodniu 2 godz... i czasami dochodza biegi 30 min ale to rzadko jak trzeba z psem wyjscdietka moze redukcyjna ale bez przesady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5777
Aha jeszcze jedno mam pytanko... Czy zamiast wprowadzania jakiejs diety moze byc:

Sniadanie:
2 kromki z chuda szynka bez masla
herbata bez cukru

Drugie sniadanie:
---------------
nic

Obiad:
Ryz z jakims miesem


Kolacja:
Bialy ser


do tego doszly by treningi siatki tak jak w poscie wyzej i jakies aeroby-biegi 30-45 min z thermo fat burner??


PROSZE O ODPOWIEDZ I JESLI TO MOZLIWE JAKIES POPRAWKI BADZ POMYSLY


DOBRE POMYSLY NAGRADZANE SOG'AMI W MIARE MOZLIWOSCI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
panie daj pan spokoj tym to spalisz oprocz fatu, wieksza czesc miesni. oslabisz sie straszliwie i rozwalisz metabolizm.
duzo tu pisac a zaraz ide na sylwka generalnie zacznij od wyliczenia zapotrzebowania. i zacznij jesc warzywa jak sie ockne i ktos wczesniej ci tego nie rozpisze i nie pomoze to ja z checia podam pomocna dlon Szczesliwego Nowego Roku !!!

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5777
dzieki... jesli mozesz pomoc to wielkie dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
Ajm bek dobra panie. piszesz ze chcesz dietke redukcyjna ale bez przesady. tzn? bo ja nie jestem Nostradamus i nie wiem czego tak naprawde oczekujesz i chcesz. generalnie rzecz biorac to masz 15 lata i wiele jeszcze w Twoim organizmie sie zmieni dlatego ja bym sie w ogole nie zabieral za zadne diety poki co.
staral sie odzywiac zdrowo tyle ci moge napisac(nic oryginalnego). jak mama daje daje ziemnioki polane hektolitrami tluszczu to wez powiedz ze chcesz wiecej surowki a ziemniaki wolabys bez tego tluszczu a jeszcze lepiej zamiast ziemniakow kasze gryczana albo ryzyk.
to tak na wstepie

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
oo widze że wilka do lasu ciągnie :)

witaj Milosz :)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
nie spamujmy chlopakowi w poscie lepiej bys na gg odpowiadal jak ci zyczenia skladalem

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5777
spoko miloszmk...
no to mowisz ze lepiej nie jesc takjak napisalem kilka postow wyzej??

No ale mowia ze fat burner czy inne burner'y malo pomagaja bez diety:-/
Juz sam nie wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odczyn wody.

Następny temat

domowa silownia dla kobiety

WHEY premium