SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64
Mam dylemat gdyż nie wiem jaką kreatynę wybrać 1 Cykl zrobiłem na Kreatynie mega caps 1250 mg z Olimpa i właśnie chcę zacząć drugi cykl ale na Krecie z Vitalmaxa. I właśnie nie wiem bo chyba Kreatyna ta olimpa jest silniejsza a vitala slabsza ale tansza i nie wiem czy teraz mnie kopnie xD?? Prosze o odpowiedź!

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): a

Wiek: 16

Waga: 72

Wzrost: 180

Cel cyklu: przyrost masy

stosowane już wcześniej suplementy : Kreatyna

Uprawiane inne sporty: nie

stosowane wcześniej spalacze : nie

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Olimp mega caps 1250 400 caps

ilość dni wolnych od kreatyny: 28

przewidziane finanse na cykl: 100 zl

uwagi i sugestie: nie mam

Staż treningowy: rok
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 555 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9060
nie wiem skad wytrzasnales takie info,ze mono vitala jest slabsze...
bierz vitala a nie pozalujesz

Pomogłem? Daj SOG'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
tylko odczekaj przynajmniej 6-8 tygodni od tamtej krety.

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 153
Ja testowałem Kreatyne z Olimpa i rzadnych rewelacji nie mialem,moim zdaniem zakup sobie kreatyne z Ultimate Nutrition lub z Universala.Polecam Mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 153
PS. do krety pij dekstroze co poteguje wchlanianie krety do miesni.b.dobry i sprawdzony sposob ;)

Zmieniony przez - Hero_1991 w dniu 2010-11-12 02:22:58

Zmieniony przez - Hero_1991 w dniu 2010-11-12 02:23:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
hero nie gadaj głupot , jak nie masz diety to efekty były mierne proste, dekstroza potęguje działanie kreatyny? kolejny mit ,jak nie masz choć podstawowej wiedzy to nie udzielaj się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 153
Xin dobry z ciebie kolo,ale to co mowisz to jest nie prawda,siedze juz w tym sporcie od bardzo dluga i wiem ze dekstroza poteguje krete,nie wiem jak na ciebie moze nie masz dobrych genow na ten sport ale wiem ze na mnie i na kumpli ktorym to radzilem bardzo dobrze podzialalo tylkoo dieta i dobra kreatyna a nie jakas z Olimpa lub z Activ Laba bo to scierwo jest szkoda kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
no faktycznie cukier prosty potęguje kreatyne ogromnie jak dodam testosterol i biosterol to mnie rozerwie lepiej niz po propie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 153
Chodzi o dzialanie insuliny o jej wydzielanie...Uwazaj jak chcesz.Ja mam swoje reguly Ty swoje wiec nie bedziemy sie klocic przecierz bo to nie o to chodzi.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18671
hero to niby jaka kreatyna to nie "scierwo"? bo jak dla mnie czy to z olimpu czy activlabu czy tez innej firmy wszystkie sa takie same mono to mono, może różnić się rozdrobnieniem tylko. Chyba, że chodzi ci o stacki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE DO EKSPERTOW

Następny temat

Białko i kreatyna ? Pytania

WHEY premium