SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOŻE MI KTOŚ WRESZCIE?! PLAN DO ocENY !!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
upierasz sie przy planie dzielony a jest za wcześnie dla Ciebie na ten typ treningu

co do Twojego planu
skoro w plecach dasz radę się podciągać na drążku to odpuść sciąganie drążka daj inne ćwiczenie

w barkach dobierz inne ćwiczenia zarówno wyciskanie zza karku jak i podciąganie do brody to mocno kontzjogenne ćwiczenia dla barków , masz szeroki arsenał ćwiczeń do wyboru

jeśli chodzi o mnie to w zupełności wystarczyłby ogólnorozwojowy plan np FBW bez ćwiczeń mocno obciążających stawy

ale i tak znając życie zrobisz jak zechcesz

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ja już mam staż za sobą... mam technike do podstawowych ćwiczeń i ciało jest przygotowane na wysiłek.A czy do pleców mogłby być taki plan? :
-ściąganie link wyciągu górnego w szerokim siedzie
-wiosłowanie sztangą
-ściąganie link wyciagu dolnego w siadzie(zamiast drążka)

I co z barkami ? bo nie mam pomyłu gdyż barki ćwicze w domu(sztanga,hantle,ławka,drążek)

Zmieniony przez - HbZ w dniu 2009-08-31 10:34:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
to że masz staż nie znaczy że jesteś przygotowany do treningu siłowego a tymbardziej Twoje stawy

drążek
wiosło
wyciąg dolny

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co z barkami skoro mówisz ,że tamte złe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
najprostsza składanka
wycisk hantli
unoszenie bokiem
unoszenie w opadzie

nie szalej z ciężarami , dbaj o stawy , dobrze się rozgrzewaj, rozciągaj po treningu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok dziękuje ci za pomoc :)
SOG (jak wejdzie,a powinien)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
najważniejsze to zdrowe podejście do treningu pamiętaj że jeśli teraz przesadzisz i uszkodzisz bark, kolano, cokolwiek zablokuje to płynny rozwój teraz ale i w przyszłości
a tego nikt nie chce

więc nie spiesz się , masz dużo czasu na budowanie sylwetki

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tzn. wystarczy ,że będe trenował wg.planu z odpowiednim obciążeniem,miał regeneracje oraz zdrowo się odżywiał??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
tak to dobry poczatek

ale dbaj przede wszystkim o technike i nie szalej z ciężarami na nie przyjdzie czas

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy na długo wystarczy mi mój sprzęt w domu tzn.ławka(regulowana),hantle,sztanga,drążek,wyciąg górny??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - prosze o poprawienie

Następny temat

Co Myslicie o tym treningu

WHEY premium