SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODSTAWY UKŁADANIA DIETY.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 572295

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prędzej czy później bez warzyw zacznie się problem, dlatego tak naciskam na ich spożycie. Jeśli jesz ich mało, to jadaj te co najmocniej alkalizują, czyli szpinak, buraki, marchew, pomidory, sałata, kapusta, ogórki, koperek. Jedz też suszone morele i rodzynki. Owoce albo rano albo okołotreningowo. Jeśli potreningowy jest ostatnim posiłkiem daj WPC, a ten twaróg zjedz sobie w ciągu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
pomidory jem codziennie, z nimi jedynymi chyba nie mam problemu, marchew obojętnie czy surowa czy gotowana? gotowana ponoć ma wysokie Ig, czy taka gotowana z groszkiem jest ok?
kapusta kiszona? ogórki w każdej postaci? koperek suszony do posypania?
suszone morele bardzo chętnie, w jakiej ilości i na który posiłek najlepiej? może być z twarogiem na słodko (słodzone słodzikiem)
co do owoców, kiedy mniej szkodzą na redukcji rano czy potreningowo? wiem, że można i tak i tak, chciałabym wiedzieć, kiedy lepiej?
dzięki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
usłyszałam na siłowni opinię, iż można jeść po posiłku jabłko, bo ma enzymy, które pomagają w trawieniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 240
Czy taki plan wypali z 3 posilkami czy nie? (mało czasu mam na jedzenie w ciągu dnia)
I czy orzechy moga byc ziemne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
3 posiłki to mało, a orzechy ziemne jako jedne z..., bo najlepsze to one nie są... lepiej włoskie, brazylijskie, migdały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Beegood, ale w trawieniu czego? Jedyny enzym który przychodzi mi do głowy to rozkładająca wielocukry amylaza, ale nie wiem czy jest zawarta w jabłkach. Jak coś znajdę na ten temat to wrzucę. Ale to raczej niewiele zmienia.
Generalnie to możesz jeść owoce z rana, przed treningiem i po treningu. Tylko pamiętaj, że to cukier prosty i kontroluj ilość.
Co do warzyw, to nie zastanawiaj się nad takimi bzdetami. Ty na razie zmieniasz nawyki żywieniowe więc nie będzie miało wielkiego znaczenia to co piszesz. Masz jeść dużo warzyw, staraj się w miarę możliwości surowe, ale gotowane czy parowane też są OK.
Suszone morele czy rodzynki po treningu są bardzo OK ze względu na zasadotwórczość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Warzywa pieczone/duszone też ok... taki bakłażanik z pieca lub grilla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
Morales mniejsze zło jabłko z rana czy po treningu? proszę bardzo o odpowiedź.
śliwki suszone, daktyle też ok? wszystkie suszone zasadotwórcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/Równowaga_kwasowo_zasadowa-t344643.html
Czytaj. Jak czegoś nie wiesz, to szukaj tabel w internecie.
Jabłko możesz zjeść z rana a możesz po treningu. Aż tak się nie rozdrabniaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 240
Jeśli nie mam czasu jeść dużo a mało, nie da rady schudnąć jedząc 3 posiłki dziennie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja - pytanie

Następny temat

Dieta i plan treningowy do oceny przez fachowcow.

WHEY premium