SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODSTAWY UKŁADANIA DIETY.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 572021

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
malgoska32, diety nikt Ci nie ułoży a jeśli chodzi o pomoc to jest gdzieś temat z "kierowaniem" kogoś przy układaniu diety...trafiłaś tutaj to już jest ok! Przeczytaj podwieszone, ułóż i wtedy wrzuć do poprawki. Wiem że odsyłanie to słabe rozwiązanie ale jak raz się pomęczyć to potem ułożenie diety nie sprawi Ci zbyt wielkiego problemu. Załóż swój temat i ok..


Zmieniony przez - UQASH w dniu 2009-11-30 14:04:18

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68
Dobrze napisane .Czyli prosto i na temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszedłem z ciekawości, a tu proooosze... mało, konkretnie i na temat!! W dobie powszechnego analfabetyzmu na pewno się przyda Gotowy jadłospis, wyjasnienie co, gdzie, kiedy i dlaczego...BARDZO DOBRZE!!
Ten posiłek na zdjęciu to co to jest? Brokuła z czym? I jak ją zrobiłaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15365
WItam, może pytanie w złym temacie ale nie chcę znów czekać wieczności :D

Zasadniczo: jeśli chcę robić redukcję tkanki tłuszczowej, a moje zapotrzebowanie wynosi nieco prawie 3000kcal to czy obcięcie liczby kalorii do np 2000 może spowodować nieporządany efekt? i jak to się ma do niedużej liczby ww o niskim IG, czy w ogóle mogę sobie na nie pozwolić jeśli liczę na utratę tk. tłuszczowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 265
Dobra niech bedzie ze wymyslilem takie to-to tak na szybko bo jak zaczynam sie zaglebiac to slowo daje wiekszy metlik i mniej rozumiem :)
Jakby ktos raczyl zjechac mnie za to z odrobina porady bede wdzieczny.Porada MOralesa bedzie wysoce cenna :)W razie sugerowania marek POLKICH produktow uprzejmnie info. ze mieszkam wsrod dzikich w USA i jakby dostep do takowych jest niemazle zerowy.
Waga ok 122-5kg.
wzrost 193cm
Mam nadzieje zrzucic ok 20-30 kg.
Wstaje codziennie o kompletnie roznych porach dnia wiec sniadanko moze zaczynac sie o 6 am jak i o 11 am .Jedziemy ):

SNIADANKO
Jajeczniczka +2 kromy razowca + orzechy wloskie/bakalie

3 h pozniej)KANAPKI(ciemny chleb/bulka) Z KURAKIEM/INDYKIEM do tego jakis warzywna salatka

-(2-5 h pozniej )TRENING - 5-6 x w tyg ( Bieznia 30 min, sztangi,hantelki badz cwiczenia dolnych czesci ciala przez ok 1 godz.dalej basen 300 metrow na poczatek-wciaz zwiekszam) a potem sauna 10 min badz steam room)wypijam podczas treningu ok 2 L wody.

ok 30 min po treningu Wypijam proteiny

40 min po proteinkach -Ziemniaki/ryz + scierwo w postaci kury/indyka ( rozumiem ze moze to byc co badz a nie koniecznie cyc :)badz w ostatecznosci krowy kawalek

(na wieczor 8-10pm) TWAROZEK+RZODKIEWKA+szczypiorek(mozna dodac jakies pieczywko bo jak zyje nie widze mozliwosic jedzenia twarozku bedz buleczki

Kiedy moge jadac zupy i czy sa jakies niezdatne do jadania ?
(koperkowa,pomidorowa i burakowa to faworyty
Kiedy i czy moge jadac owoce?
Gdzies wyczytalem ze w momencie napadow glodu mozna sie zapychac suszonymi owocami.Prawda ci to ?I czym wogole zapychac glod nagly jesli taka potrzeba zajdzie.
Piajam duze ilosci herbaty ok 6 szklanek dziennie i slodze je sokiem z malin zamiast cukrem.Moze byc >?
Pijam tez kawe ale pomiedzy sniadanikiem a seugim posilkiem 2-4 kubki i nie slodze.
I na boga skad mam wiedziec ile KC mi trzeba ?

human-In the holy task of smoothing his brother's path to the happiness of heaven,he has turned the globe into a graveyard...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 265
i ponownie ten kolo z tabliczka-nie zamierzony :)

human-In the holy task of smoothing his brother's path to the happiness of heaven,he has turned the globe into a graveyard...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
soccom - wystarczy że zrobisz deficyt na 300-500kcal, przy odpowiedniej diecie powinno byc ok. WW o niskim IG, jedz śmiało i sporo ale niekoniecznie w każdym posiłku... z wyższym IG je się z reguły po treningu często ziemniaki czy biały ryż ale WW o niskim IG jak najbardziej :)

urlacher - Węgle tylko rano i około-treningowo, niestety podobna godzina wstawania i kładzenia się do łóżka z luką na 8h snu niezbędna :) Zupy są ok ale staraj się nie robić z kostek lub nie daj Bóg z paczek...jesz je o ile są odpowiednio napakowane b/t/w (koperkowa,pomidorowa i burakowa to faworyty - ok ale każdy robi je inaczej i z czegoś innego się składają) Raczej musisz poczytać jeszcze raz, spróbować zastanowić się od nowa bo i tak nadal kilka błędów wisi

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15365
dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 265
czytac nie mam juz sil bo tyle tego jest ze naprawde trudno juz cokolwiek logicznego wywnioskowac.Niemniej dzieki.

human-In the holy task of smoothing his brother's path to the happiness of heaven,he has turned the globe into a graveyard...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
soccom, zasada jest taka, by chudnąć przy jak najwyższej kaloryczności. To pozwala unikać wczesnych zastojów i niepożądanych efektów typu yoyo. Ścinanie 1000kcal to dużo za dużo. Z zasady tnie się 10% od zapotrzebowania.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja - pytanie

Następny temat

Dieta i plan treningowy do oceny przez fachowcow.

WHEY premium