SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODSTAWY UKŁADANIA DIETY.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 571993

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mało. Postaraj się o więcej. Powinno być co najmniej 5. Zawsze można sobie to zorganizować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2323
Ile ma być gram białka na kgmc w biecie tłuszczowej czy jak to sie zwie.

Can't be enough

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zadaj konkretne pytanie. Co to jest dieta tłuszczowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2323
Zamiast ww zastepuje sie je tluszczami. To wszystko przy 2,2g bialka na kgmc?

Can't be enough

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 67
witam koledzy, mam 179 wzrostu i ważę 85 kg oczywiście mam na celu odchudzic się z kilku(nastu) zbędnych kg i zredukowac tkankę tłuszczową .... oceńcie moją "dietę"


-Posiłek I 8:00
-2 jajka gotowane
-garść orzechów włoskich
-płatki owsiane 100g


-Posiłek II 10:00
-jogurt naturalny z otrębami
-warzywa ( pomidor , ogórek kiszony, kapusta kiszona )


-posiłek III 13:00
-serek wiejski 175g
-migdały 10 g


posiłek IV 15:30 - przed treningowy
-pierś z kurczaka gotowana 150g
-ryż paraboliczny 50g

- TRENING


Posiłek V 18:00
-pierś z kurczaka gotowana 200g
-ryż paraboliczny 50g

Posiłek VI 19:30
-twaróg półtłusty 100g
-warzywa (pomidor, papryka, ogórek)


co o tym sądzicie? układałem przy pomocy kumpla bo ja kompletnie nie znam się na tym :) czekam na wasze opinie, pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 67
dodam, że odrzuciłem całkowicie alkohol, słodycze , "śmietnikowe jedzenie"... bd jadł do 15 lipca tylko to jedzenie o którym napisałem wyżej - mogę się spodziewac jakiś efektów? przy tej diecie i treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
-Posiłek I 8:00
-2 jajka gotowane
-garść orzechów włoskich
-płatki owsiane 100g

//mało jajek, daj z 4-5, owsiankę zetnij do 50g i dodaj warzywa, warto też tu wrzucić 5ml tranu.


-Posiłek II 10:00
-jogurt naturalny z otrębami
-warzywa ( pomidor , ogórek kiszony, kapusta kiszona )

//Brak białka i tłuszczy. Daj tu kawałek kuraka/ryby i kilka orzechów.

-posiłek III 13:00
-serek wiejski 175g
-migdały 10 g

//Dodaj warzywa, poza tym twarogi czy serki wiejskie są takim sobie źródłem białka. Prolaktyna, laktoza itp, lepszym rozwiązaniem jest tu mięso, ryba, jajka.

posiłek IV 15:30 - przed treningowy
-pierś z kurczaka gotowana 150g
-ryż paraboliczny 50g

//OK

- TRENING


Posiłek V 18:00
-pierś z kurczaka gotowana 200g
-ryż paraboliczny 50g

//OK

Posiłek VI 19:30
-twaróg półtłusty 100g
-warzywa (pomidor, papryka, ogórek)

//OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Morales, pisałeś tu o tranie. Czy polecasz go pić przez cały rok? Koleżanka się zdziwiła, że chcę pić go nawet latem! Nie wiem, o co chodzi...
Jadam ryby, łykam tabletkę Omegi-3, ale i zwykle pijam łyżeczkę tranu. Czy od niego robi się przerwy?

I jeszcze pytanie o tłuszcz z karkówki, on podobno jest całkiem wskazany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi o zdolność organizmu do syntezy witaminy D w czasie kiedy jest więcej słońca. Ale jeśli bierzesz tran w zalecanych dawkach to nie ma obaw i spokojnie można. Możesz też zamienić na O3. Ja piję tran przez cały rok.
Tłuszcz z karkówki nie jest zalecany a dozwolony, taka mała różnica :) Wszystko zależy od całości diety i tyle. Ale karkówkę spokojnie można wkomponować w dietę redukcyjną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
Morales - jeśli potreningowy jest ostatnim to mówiąc o WPC masz na myśli jakąkolwiek odżywke białkową czy konkretnie WPC (np Ostrowii)?
Tzn od razu po treningu banan, rodzynki itp, a z godzinke po kurczak lub tuńczyk + warzywa?
czy jedzenie dwóch plasterków sera zółtego plus nieco Fety w sałatkach warzywnych w ciągu dnia to duży grzech? jeśli na śniadanie jem płatki owsiane z jogurtem naturalnym?
Kiedy najlepiej jeść sałatki warzywne (rukola, sałata, cebula, pomidor, feta, orzechy, własnej roboty winegret (oliwa))?
czy jogurty smakowe np. z muesli na drugi posiłek (plus jabłko lub pomarańcza) jest ok?
Kiedy najlepiej zasapić posiłek odżywka białkową (bardzo dużo jeżdżę autem w delegacje, czasami nie mam kiedy zjeść pełnowartośiowego ciepłego posiłku..)?
dzięki za odp.
PS - ogólny cen - redukcja.

-I want you to hit me as hard as you can..-

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja - pytanie

Następny temat

Dieta i plan treningowy do oceny przez fachowcow.

WHEY premium