SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PLECY

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 399
Jak rozszerzyć plecy. I które ćwiczenia są na łopatki (bo mam wystające) jak je schowac i zabudować? Jak zrobić się szerszym w klacie i plecach?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Trzeba cwiczyc wszystko, bartki , kaptury ale i klatke czy plecy. Jednak to tylko czesc pracy bo bez nabrania masy czyli diety ciezko bedzie sukcesywnie tego dokonac. Wiecej masy , przemyslane treningi i powinno powoli byc coraz lepiej.

pozdrawiam
1

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1321
podciągać się szerokim chwytem, na drążku i odwiedzić atlas ćwiczeń
I zakładać mniej tematów najlepiej.
A na łopatki to np: wiosłowanie w opadzie tłowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
https://www.sfd.pl/Jak_poszerzyć_barki_-_czyli_zrób_z_siebie_godzillę-t262068.html
Zrób z sibie godzille

Na łopatki to basen, ew lekarz sportowy - nawet wskazane do niego iść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dla mnie to na wystające łopatki to masy potrzeba aby je przykryć... Zapewne jesteś szczupły i dlatego masz ten problem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 399
szczupły ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1321
CINOOL <--- nawet szczupła osoba nie powinna mieć odstających łopatek, przykryciwe ich mięśniami nie rozwiązuje problemu,
Należy pracować nad odpowiednią postawą ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8007
A ja bym mu radzil wiecej jesc. I cwiczyc prawidlowa postawe ciala.

pozdro

Zmieniony przez - Mishacheq w dniu 2008-05-01 15:39:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
baia zależy jak bardzo są odstające, ja jak byłem bardzo szczupły to oczywiście trochę mi odstawały, można powiedzieć że same kości i skóra i jeden mięsień Ale zdobyłem trochę masy i nie wygląda to już tak strasznie. Lecz jeżeli mówimy już o wadzie postawy to inna sprawa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Co do odstających łopatek tematów było kilkadziesiąt trzeba użyć wyszukiwarki

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
baia a ja Ci powiem ze cinool ma racje. Wystarczy spojrzec na problem niedozywionych dzieci w Afryce i watpie zeby 90% z nich mialo jakies skrzywienia w postaci np. odstajacych lopatek. Jesli jest sie bardzo chudym lopatki zawsze beda odstawaly, zacznie kolega zbierac mase , cwiczyc cale cialo lacznie z plecami i klopot zacznie znikac az z czasem bedzie niezauwazalny. Gorzej jest kiedy sa to kosci obojczykowe ktore wystaja. Wtedy niestety genetyka nie byla nam na reke i trudno zrobic tak by ich nie czuc. Fakt mozna odpowiednio je ukryc jednak przy dotknieciu okolic kosci obojczykowych i tak beda bardzo wyraznie odczuwalne.

pozdrawiam
1

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 986
wreszcie ktoś poruszył kwestie obojczyków Iverson :) niestety cierpie na te male 'schorzenie' i strasznie mi widac te obojczyki, nie wiecie może jakie ćwiczenia pomogą mi je choć troche zakryć? Bo chyba to ze bede duzo jadl nic nie da. Cwiczenia na barki, gore klaty?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY! Problem z klatą i nie tylko...

Następny temat

Trening dla 14-latka --prosze o pomoc !

WHEY premium