SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PAKERZY FUJJ... ? Dziewczyny czytajcie...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
upsss.. temat bardzo kontrowersyjny..przynajmniej w moim przypadku wywołuje wiele emocji.. bo wiąze sie z przeklamaniem, ignorancją ,brakiem wiedzy i stereotypami...

nie mniej jednak przyznam sie do tego ze wolę wysportowanych męzczyzn z pewnościa sa oni dla mnie bardziej ....to moj punkt widzenia ...
wyglad to pierwsyz czynnik który powoduje ze zwracamy uwagę na kobiete czy meżczyznę...potem mozna sie milej lub mniej miło rozczarować...


---------------------------------
Nie pijam kawy .. w małych ilościach
mafia.suple.hardcor.pl
"It is simply not logical to try to lose weight without taking thermogenic supplements."

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
buhahaha ale topic
dopiero bylo w fitnessie jakie wlosy u faceta podobaja sie kobiecie, teraz jaka budowa ciala podoba sie kobiecie...
to teraz ja zaloze "jakie oczy podobaja sie kobiecie u faceta" a potem ktos zrobi to samo z twarza, nogami czy dlonmi


...:House music:...
clubbing.pff crew
MUTHA****AZZ PRIVATT OCHRONA AFENIS GANG
_____________________________

&#1055;&#1086;&#1079;&#1076;&#1088;&#1072;&#1074;&#1083;&#1103;&#1102;!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
szefu wyślij mi swoje si wi lol hihi wreszcie mi sie udalo

---------------------------------
Nie pijam kawy .. w małych ilościach
mafia.suple.hardcor.pl
"It is simply not logical to try to lose weight without taking thermogenic supplements."

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
a właśnie jakie wam się najbardziej podobają oczy... nie formuuję pytania "jakie są najładniejsze?" - bo tutaj odpowiedź znam - takie jak mam ja...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
Shelly, przeciez juz Ci wysylam w zamian za Twoje akty
oraz Vlad, fcalerzenie bo takie jak ja mam

...:House music:...
clubbing.pff crew
MUTHA****AZZ PRIVATT OCHRONA AFENIS GANG


Zmieniony przez - Szefu w dniu 2003-10-21 10:08:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
a fogle to nie wiem o czym mowicie bo ja je mam

---------------------------------
Nie pijam kawy .. w małych ilościach
mafia.suple.hardcor.pl
"It is simply not logical to try to lose weight without taking thermogenic supplements."

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
Ostatnio my wsiwe ludzie z Goralostwem wybraliśmy sie na basenik i wielkomiejska dyskoteke i

Panienki dosłownie, stada przepieknych barbie najmodniej ubranych kompletnie sie nie bawiły tylko przechadzały, ewentualnie stały w kóleczku udajac ze cos tam ruszaja tyłeczkami kazda z piersiówka i torebka po środku tego kółeczka, przy tym palące fajki w trakcie tego ruszania tyłeczkiem (to mnie najbardziej wk... bo to ja musiałam uwazac aby mi nie przypaliły tej mniej modnej bluzeczki

A faceci skoro sie tak podobaja Ci zbudowani ,mi osobiscie bardzo i takiego mamale wiekszosc z nich w przyduzych sweterkch lub obcisłych koszulkach i w ramionamch mniej niz ja..taki typ intelektualisty podkreslony okularkami..zadko idzie poziom IQ w parze

facetow z wypracowanymi miesniami a przy tym odtluszczonych moze z dwóch było...

W mojej kawiarence przewijaja sie pakerzy ;--0 dosłownie, żaden nigdy chyba jeszcze nie był na rzeźbie tylko masa i masa sa duzi do tego ogromne brzuszki.

Kobiety po prostu kompletnie nie zdaja sobie sprawy ile kosztuje wysiłku wypracowanie takiej estetycznej sylwetki, a tez faceci jak sobie ja wypracuja to czasami idzie to w parze z zawyżeniem swojej wartosci.

Duzo by tu nadaremnie pisac gusta i gusciki

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
Vlad dobrze gada proporcje muszą być
jak gosc jest wielkosci stodoly i cwiczy tylko po to zeby byc tak duzy jak tylko da rade to raczej zadna laska go nie posądzi o inteligencje

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
Szefu- topic nie jest o tym jaka sylwetka sie kobietom podoba tylko czy NIE podoba im sie DUZA sylwetka....

I zwracam honor wszystkim meskim fitnesom Wiedocznie to co widzialem na ES to byla jakas waga piorkowa (do 60 kg pewnie huehue) bo rzeczywiscie ci na zdjeciach daja rade...

BETONY:
#1 "W moim wieku duzo osob bierze koksy i nie metki tylko Omadreny vinstrole i inne. Kolega np. w wieku 15 lat juz bral ruska metke i nic mu do dzis nie jest....a juz mial chyba 3 cykle po 100tabl. Ale ja wole uwazac."
#2 "
Mam 15 lat i ćwicze już od roku i chce kupić sobie jakiś koks tylko nie ktory wybrac. Czy meta jest dobra?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1529
ja powiem tak: jak facet wyglada jak szafa i w barach ma 2 metry to ja sie sorry ale przy nim czuje jak pikus jakis paproch etc.
nie interesuja mnie mezczyzni z miesniami ktorymi predzej wykolą oko partnerce niz podadzą jej np szklanke z piwem, konkretnie to kulturysci odpadaja
zgadzam sie z tym,ze panuje przekonanie ze im wiekszy miesien tym mniejszy mozg, ale podkreslam ze to tylko pogloski i na szczescie tak nie jest (aczkolwiek sa gdzieniegdzie i takie beznadziejne przypadki)
idealem bylby po prostu koles cwiczacy, trenujacy jakis sport, umiesniony ale "normalny" , ech jak to trudno okreslic:P
nie lubie duzych mezczyzn (moze dlatego ze sama jestem liliput) :)

...:: każda blizna uczy nas, jak błędy naprawiać ::...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ZONE ! ! !

Następny temat

Mięso!!!!!!!!

WHEY premium