SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PAKERZY FUJJ... ? Dziewczyny czytajcie...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
"ja mowie jak wychodza na scene w wadze 70 czy 80 kg !! " no ok nie widzialem na zywo....nie bylem na zawodach pewnie temu:) a ty widziales?
napewno wygladaja super ale zobacz ich w ubraniu juz nie to....ale to tylko tak napisalem a sie rozmowa dluzsza zrobila...powiem tak proporcje ponad wszystko) i wszystko jasne)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
no wiec po co wogole byla ta rozmowa
a btw - widzialem.

Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
napisalem to co zauwazylem w tv)) i siakos tak wynikło:P

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
ok - widzisz nie wszystko co widac w tv wyglada na takie jakie jest w rzeczywistosci

Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1529
no ja bym powiedziala ze w tv nic nei jest takie jak w realu :D
ad.tematu to sa gusta i gusciki nie ?

...:: każda blizna uczy nas, jak błędy naprawiać ::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ziki, wiesz co, moim skromnym kobiecym zdaniem to, ze muskulature widac dopiero bez ubrania, to wlasnie plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 528 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7749
ta gorzej jak ktos na sile probuje wyeksponowac swoje miesnie ;) dzisija np widzialme kolesia ktory mnie rozbroil. :D bylo dosc zimno - 1 stopnia a koles z ranca idzie sobie kurtka rozpieta a podspodem taka koszulka na ramiaiczka z takim wejsciem na lep ze klate widac golą:D (dzieki temu wszyscy mogli zauwazyc ze czlowiek cwiczy bo klatka byla calkiem dobra) mialem z niego polewke sporą dosc

Allach wziął różę, lilię, gołębicę, węża, trochę miodu, jabłko z Morza Martwego i garść pyłu. Kiedy spojrzał na mieszankę, zobaczył kobietę.

Mafia Sporty Extremalne

Allach wziął różę, lilię, gołębicę, węża, trochę miodu,
jabłko z Morza Martwego i garść pyłu.
Kiedy spojrzał na mieszankę, zobaczył kobietę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty miales polewke, a on zapewne myslal, ze mu zazdroscisz, tak jak reszta napotkanych facetow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ajtam...i tak najlepsi sa kolesie na plazy ktorzy cwicza kila miesiecy a chodza jakby telewizory pod pachami nosili
Oraz Jagoodka: wyslij koledze Szefu swoje si wi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 646
A pierwsze pytanie brzmiało: "Czy wy czytelniczki dzialu fitness z obrzydzeniem reagujecie jak widzicie jakiegos troche wiekszego kolesia ???"
Każda dziewucha ma swój powiedzmy, że ideał.
Ja osobiście nie znosze "chudych edziów", chłopaków, z którymi z przymusu przebiegniesz 100m bo zaraz wam autobus ucieknie, a jak juz na niego zdążycie, to potem pełna reanimacja.
Facet ma wyglądać jak facet, a nie jak sierota, która podmuchu wiatru się boi.
Ja na szczęscie trafiłam na osobę, która wygląda tak jak powinna.
trenujemy razem już kilka dobrych lat.
No on troche dłużej bo już mu chyba 10 lat zleciało, a ja nie stety w chwili obecnej uwięzona jestem w domu ze śruba w kolanie.
Małe bum na prostej drodze :)
Ale podsumowując, może nie tzw. kark, ale facet który wygląda jak facet
Pozdrówka "pakerzy" :)

Scarpi

Scarpi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ZONE ! ! !

Następny temat

Mięso!!!!!!!!

WHEY premium