SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlugie wlosy u faceta.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 77
No wlasnie powoli zaczynaja przeszkadzac (maja okolo 30 cm) i przydalo by sie je za jakis czas przystrzyc. Tutaj pojawia sie pytanie do dziewczyn, jakie fryzury podobaja sie wam u facetow (oczywiscie krotkie odpadaja) ?

Terey
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
mi osobiscie nie podobaja się długie włosy u facetów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
o co lol 30 cm
jak nie chcesz miec krotkich to spoko obetnij sobie na 3mm najwyzej ze bys zmienił jeszcze zdanie to na łyso

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
względny własnej samooceny decydują o tym jakie chcesz mieć włosy dłuższe wiadomo wymagają dodatkowej dbałości o nie osobiście j/w preferuje krótkie nie tylko ze względu iż prosto utrzymać je w czystośći ale dlatego ze dłuższe włosy raczej zarezerowowane są dla Kobiet ale to już od ciebie zależy...

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842


kiedy ludzie zrozumieja ze nie kazdemu pasuje...?
a tak nawiasem mowiac teraz jest Era zelu albo lysych ewntualnie "brudów"hehe

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sQzi sog ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
facet z długimi włosami to jak dla mnie taka ciota z wyglądu zhipisiały gnojek a co do tego czy łądnie czy nie nie mi to oceniać

długie włosy is dead kill the hipis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 461
DŁUGIE WLOSY U FACETÓW ODPADAJĄ!!!!!!!!!!!!!




Oczywiście moim zdaniem

...:: OuT Of ToUcH <-:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100
a mi sie podobaja TYlko faceci z dlugimi wlosami przynajmniej mam pewnosc ze nie sa to typowe pedaly z tak jak ci "na zelu"zreszta u nas jest taki boski blodnynek w dlugich wlosach kazda dziewczyna sie za nim oglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
co wg ciebie na zel to pedal??
to widze ze nie wiesz co oznacz to okreslenie buaha
moze komus pasowac ale ogółem to głupio wygląda bo jak koles powiedzmy slucha metalu bo pann w zespole ma dlugie to ja tez () to glipota bo nie koniecznie musi to pasowac a z reguly to jedt wlasnie tak ze ludzie sluchajacy ciezkiej muyzy maja dlugie klaki bo watpie ze sa kolesie co zapuszczaja tak o dla siebie
teraz jest era davida beckhama a nie winetu
1

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
mi sie zdaje ze te brudasy zapuszczaja te włosy zeby bardziej jeszcze smierdziec , oczywiscie to tylko moje skormne zdanie
1

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbyt sztywny penis :/

Następny temat

Antybiotyk-do znawcow

WHEY premium