SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmarszczki u faceta pod oczami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Czesc, mam pytanko, z góry chce zaznaczyc ze niejestem zadnym przesadnie dbającym facetem, ltórego celem życiowym jest solarium i piekne ciuchy. chodzi o to ,że robią mi się ( w wieku 20 lat) zmarszczki pod oczami, coraz bardziej widoczne. Czy Wy teztak macie? Co moze byc przyczyną i czy uzywac czegos przeciw nim ? Poki co jest ok, ale boje sie ze w wieku 27 lat bede wygladał znacznie gorzej...pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
wiesz, przyczym moze byc wiele, moze Twoi rodzice tez szybko mieli zmarszczki, moze duzo sie wczesniej opalales, moze Twoja skora jest malo nawilzona (nie wiem czy za mala ilosc kolagenu tez za to odpowiada?)
tak czy siak wydaje misie ze jesli juz sie pojawiaja, to warto cos zastosowac na zmarszczki. No i przede wszystkim dbac o to zeby skora byla nawilzona. Troche trudno mi bedzie polecic ci jakis kremik bo nie uzywam jeszcze nic przeciwzmarszczkowego. W kazdym razie jesli to jest np kwesta tyko okolic oczu, to sa specyfiki przeznaczone tylko do tych okolic (niekoniecznie na cala twarz) i moze warto od nich zaczac i pamietac o nawilzaniu juz calej twarzy (nie mylic z natluszczaniem).
Mysle ze jak wybierzesz sie do drogerii to pani cos poleci, ja niestety nie moge. Ale moze ktos na forum ma jakis dobry przeciwzmarszczowy specyfik?
Jestes młody, niektorzy obawiaja sie ze jak zaczna wczesnie uzywac kremów przeciwzmarszczkowych to potem nic nie bedzie dzialac. Uwazam ze jesli problem sie pojawil to nie ma na co czekac, kremow jest mnostwo i zawsze mozna zmienic jesli obecny nie dziala juz jak nalezy
aha, zmarszczki mozesz tez wczesniej miec jak palisz papierosy

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
a ja znam cos takiego ---> BIOTHERM HOMME AGE FITNESS YEUX ( od razu mówie ze nie wiem jak działa bo nie uzywałem ale jesli chodzi o zmarszczki pod oczami to z tego co przeczytałem o nim jest on stworzony do tego aby je likwidowac ( i tylko pod oczami ) ... a przeznaczony jest wyłacznie dla mezczyzn ) ... wiec moze warto zaczac od niego...

A o to co o nim pisza ----> ODMŁADZAJACY PREPARAT DO PIELEGMNACJI OKOLIC OCZY DLA MEZCZYZN Unikalne połaczenie składników walczacych ze zmarszczkami :
- Czysty koncentrat z Lisci Oliwnych regeneruje i chroni komórki skóry
- wosk oliwny natychmiast wygładza drobne zmarszczki.
Świeza nie tłusta idealnie wchłaniajaca sie konsystencja. 78 % mezczyzn* potwierdza wygładzanie zmarszczek wokól oczu juz w chwili aplikacji. Preparat testowany dermatologicznie i oftalomologicznie.

*Test przeprowadzony na 50 mezczyznach pod kontrola oftalmologiczna.

POZDRO !!!

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1087
jedynym skutecznym kosmetykiem zapobiegającym powstawaniu zmarszczek są porządne blokery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
tylko ze on chyba nie pyta o zapobieganie a slonce to nie jedyny powod powstawania zmarszczek

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1087
oczywiście że nie jedyny, gdzieś niedawno był tutaj nawet artykuł, i według danych w nim zamieszczonych 80% zmarszczek pochodzi właśnie od promieni UV, niszczących wiązania kolagenowe w skórze
więc tak czy siak jak ktoś boi się zmarszczek to blokery
a z nowości dot. usuwania zmarszczek obiło mi się o uszy wszczepianie złotych nici pod skórę, ale nic wiecej na ten temat nie wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ropiejace oko

Następny temat

Pas neoprenowy

WHEY premium