SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na sińce pod oczami?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79
mam pewien problem, a mianowicie brzydkie sińce pod oczami.są one bardzo widoczne.jest jakiś skuteczny krem albo coś innego na tą dolegliwość???dodam ze mam dopiero 16 lat, a słyszałem że tego typu kremy pod oczy trzeba dostosować do wieku. PROSZĘ O PORADY NA TEN TEMAT!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
ja stosuje zel arnikowy i dodatkowo skrzypowite to sa tabletki na skore wlosy i paznokcie mi pomoglo troche zmniejszyly sie since ale ja to stosuje juz ok 2 miesiecy i sa efekty wiec troche cierpliwosci;)

niko111

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 909
Możesz użyć coś takiego jak krem ze świetlikiem za ok.6 zł , jakieś preparaty jak np skrzypowita m.in. na cere której być może brak witalności. Dobre też są okłady pod oczy z lodu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pozycja

Następny temat

PomoCy Zerwało CHyba mi się Coś?

WHEY premium