SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dłuszsze włosy dla faceta - w style skate

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
Siema. Chciałbym zapuścić włosy (ale tak max do końca szyi), tak żeby pasowały do stylu skate a nie do metalu itp.;p Szukałem trochę w google ale nie znalazłem niczego co mi się podoba.

PS. Mam włosy takie ciemne blond jakby trochę jak siwe w słońcu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
nie zrobie bo wieczorem mylem wlosy, i popsiukalem tym ale od poduszki troche sie to rozwalilo, mozecie mi wierzyc ze to dziala. daje taki efekt ze pare wlosow jest takich jakby skleionych i zmienia typ wlosow na takie bardziej szorstkie w dotyku (nie puszyste)

PS. Tyle ile psiukniecie tak bardzo wam sie posklejaja wlosy (ale efekt fajny)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
Chciałbym zapuścić włosy trochę do tyłu tak do większej połowy szyi, ale nie wiemczy to dobry pomysł, poradźcie mi coś pliss
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 331
ale jakiej rady konkretnie oczekujesz ? ze odpowiemy ci po 2 zdaniach jak bedziesz w nich wygladal ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
nie, chodzi mi żebyście podali jakieś linki do fryzur w stylu skate takich do szyi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
samemu sie nie chce szukac?
www.ikf.pl

poza tym nie napisales, ze chcesz zeby ktos wrzucal linki, tylko zeby cos poradzil bo nie wiesz czy to dobry pomysl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
to było dawno i zapomniałem;p, i chodziło mi o linki z fryzurami a nie o stronę na której one są i na tej stronie sa tylko fryzury męskie ale nie można wybrać czy długie czy krótkie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
najlepiej to nie kombinuj i nie zapuszczaj

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 331
idz do dobrego fryzjera :) on ci doradzi co i jak ,
bo po linkach to zobaczysz fryzury , a nie koniecznie musi cos u ciebie pasowac
a taki fryzjer ci doradzi co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
sorry ze dlugo nie pisalem, thx za rady i porady:F a znacie może jakąs odżywkę i szampon po których włosy będą wydawały się takie tłuste ale w rzeczywistości nie będą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 638
wlosy w stylu skate? ile masz lat? 12? 13? zafascynowanie jakas subkultura? mylisz pojecia, proponuje jakies lektury przed pisaniem takich głupstw.
Po 2. nie mysl, ze jak wynajdziesz super fotke to twoja glowa będzie wyglądała identycznie. liczy sie owal twarzy, typ i struktura włosa.
Dodatkowo, jeśli fryzjer jest rozgarnięty, to nie zrobi ci takiej fryzury, w której będzie ci źle.
Nie wzoruj się na amerykańskich nastolatkach bo ich geny sa inne od naszych

I ostatnia rada, experymentuj z wlosami, znajdz swoj WLASNY, unikalny styl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 638
>sorry ze dlugo nie pisalem, thx za rady i porady:F a znacie może jakąs odżywkę i szampon po których włosy będą wydawały się takie tłuste ale w rzeczywistości nie będą?

Eehehe, to nie wyglada do konca estetycznie. Chodzi ci o efekt wody na wlosach. ok przy czarnych wlosach. fatalne przy jasnych.
Zajrzyj na forum fryzjerskie, nie kulturystyczne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolano - proszę o pomoc

Następny temat

Kurtka skórzana

Wiecej