SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlugie wlosy u faceta.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
Ee ktos tam na pierwszych stronach pisał ze długie włosy to brudasy..wiec Agassi dobrze odpowiedział zelomani to pedały :] i tez tak myśle..pojezdzasz goscia w długich włosach a mówisz ze jest era zelu...buhahaha era zelu...daj spokój..kazdy nosi tak jak lubi..ja mam krótkie włosy..ale naprawde wkur*ia mnie jak ktos pojezdza kogos za włosy!!! wiadomka ze czasem jak sie widzi takiego to moze troszke odbiega od normalnosci..ale to tak samo jak sie widzi na ulicy gościa w kamizelce smiesznej..butach jakich damskich nike w białym swterku i włoskach na zelik...fuuuu to dopiero swinstwo....Reasumując..kazdy nosi jak lubi i smieszne jest ocenianie ludzi po długosci włosów...pozatym jaka era zelu???hm?? weszła taka moda i tyle..ja nosze krótkie włosy i nigdy w zyciu nie obciąłbym sie na jakiegos pajaca który podbija serca młodych dziewczyn..bo ma hajs..bo jest sławny..bo ma ładną klate..buhahah...I nie myślcie ze to dlatego ze jestem zazdrosny czy cos takiego..tylko takie cos jest najnormalniej smieszne..Jestem sobą..krótkie włosy i zawsze czysty...to mi wystarczy..nie musze sie obcinac na WIELKIEGO BEKHAMA..pozdrawiam wszystkich nie zaleznie od długosci włosów..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
wark dobrze prawisz ja jeszcze od siebie dodam ze wg mnie to ta "era zelu" to jest megakicz bo niektorzy to juz z tym przesadzaja..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
nioonia no dokładnie megakicz...Ja tam stanowczo wole krótkie ale szacunek dla długowłosych...Czasem ze zdarza sie ze jacys panowie w długich włosach(czyt.metale,punki) stoja podpici na ulicach i szukają zaczepki...ale to są przypadki...nie mozna oceniac po przypadkach..Ktos raz zobaczy taką sytuacje i nazywa ich brudasami..pff..A dresiarze tez przeciez szukają zaczepek a noszą żel..i to jest takie błędne koło..takze myśle ze nie powinno sie oceniac po wyglądzie ale po wnętrzu człowieka..Kiedys mnie dwóch metali poratowało...(zgubiłem pijanego brata)dali mi zadzwonic,pomogli szukac po miejscowych choinkach..a wcale wyglądem nie przypominałem osobnika sprzyjającemu ich klimatom..wręcz mozna powiedziec ze na przeciwnie Grzecznie podziękowałem i wszystko Luzik..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1


Moim zdaniem dlugie wlosy sa sexy. Najbardziej oblesne sa na 0. Brawo Agassi jestes przykladem nie tylko meskiego dlugowlosa, ale madrego dlugowlosa, bez ciebie ta rozmowa nie mialaby sensu. NIech chlopcy nie patrza na innych, a szczegolnie nie pytaja sie dziewczyn, niech beda soba i robia co chca, tylko niech je myja :)
http://www.forumakad.pl/archiwum/98/11/artykuly/27-nos.htm

Zmieniony przez - Churchilla w dniu 2006-07-15 18:12:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2646
Ja sobie zapuszcze teraz długie bo znowu mi sie podobaja a teraz wszyscy w krotkich chodza ;)
Potem sobie mzoe francuzy walne

Becks
http://img147.imageshack.us/img147/2769/portada2on7.jpg

Zmieniony przez - AirSpeed w dniu 2006-07-19 13:43:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 218
Wyhodować takie włosy to sztuka ; ]
Herman Li
Nie jestem pewien, ale sięgają już gdzieś do łydek.

Proste, ciemne i jak najdłuższe - to jest to!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Link nie dziala.
Osobiscie polecam lysine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2646
No ja miałem długie i na początku wrzesnia sciąłem na 0 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 218
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbyt sztywny penis :/

Następny temat

Antybiotyk-do znawcow

WHEY premium